Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny

Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny

Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny

Každý expert Vám doporučí Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 7566 Kč
Naše cena: 5044 Kč Ověřit dostupnost

Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený+ 2 boční stěny Tento zahradní stan je ideální na všechny možné akce - na zahradní oslavy, na dovolenou, firemní večírky, stánkový prodej, zastřešení aparatury na festivalech a mnoho dalších využití. Díky nůžkové konstrukci lze stan sestavit i složit během pár minut. Stanová konstrukce je obdélníkového tvaru v šikovné přenosné tašce, takže není problém s ní cestovat. Zahradní stan Vás ochrání před přímým slunečním svitem, nepříjemným deštěm nebo jinak nepříjemným počasím. Upozornění! Tento stan není konstruovaný pro velké výkyvy počasí, proto ho doporučujeme uchránit velmi silnému dešti a větru, bouřce a orkánu.     Technické údaje: boční stěny jsou připevněné k nohoum pomocí suchých zipů a k horní hraně konstrukce pomocí háčků (viz fotografie) teleskopicky polohovatelné nohy šroubovaný rám, bez nýtů - v případě potřeby lze jednoduše vyměnit plastové patky nohou pro ukotvení do země   barva: červená rozměry: 3 x 3 x 3,5 m rozměr okna: 168 x 117 cm výška spodní

3 důvody proč prodáváme Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny

Nikol Slovenčíková, Kunovice:
poté jsem objevila inzerát na Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny dlouho jsem neváhala a okamžitě zakoupila. Doručení bylo v krátké době a já jsem počala okamžitě používat. Je to přesně, co jsem potřebovala a jsem velmi klidná. Jsem doporučila přítelkyním, moc se jim líbil a budou jej také pořizovat. Mockrát děkuji.

Jana Klasová, Krasonice:
Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny podporuje mojí přirozenou pohodlnost, protože nejsem povinna shánět tři věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jediná návštěva obchodu nebo jeden email do obchodu a mohu pohodlně a lehce pracovat. Tké i mojí kamarádku baví tento Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny užívat, protože se s ním pracuje snadno, okamžitě a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví méně času.

Šárka Šarkőziová, Nejdek:
Přála jsem nějakým způsobem udělat dojem. Jednoduše jsem chtěla ideální změnu. Když jsem na Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny jedinečnou náhodou našla, první co mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A moje intuice mě nezklamala. Od té doby jsem sama se sebou fakticky spokojená a mám pocit, že změnu vnímá i mé okolí.

Lucie Papáčková, Miletín:
Jsem šťastná. Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny byl velmi rychle dodán k mé celkové štěstí. jistě budu doporučovat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o skvělý obchod, okamžitá komunikace se zákazníky a pokud máte jakýkoliv dotaz, vše vám hodně rychle a v klidně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o "skorohned" dodání nákupu a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2018.

Hodnocení Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny

Marie Z: Ideální k osmnáctinám :)

Tadeáš S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Alžběta K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Eliška Z: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Štěpán G: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m červený + 2 boční stěny

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt