Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks

Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks

Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks

Každý expert Vám doporučí Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1794 Kč
Naše cena: 1196 Kč Ověřit dostupnost

Toaletní papír Tork - Mini Jumbo role, 2 vrstvy. Vhodný pro místa s velkou spotřebou. Čistě bílá barva toaletního papíru. Ekonomická délka rolí. Lidé požadují toalety s vysokou úrovní komfortu a spolehlivosti všude tam, kde pracují, baví se či nakupují. Nabídka toaletního papíru Tork zahrnuje celou řadu papíru v různých formátech a velikostech, od jumbo rolí pro ta nejfrekventovanější místa až po konvenční toaletní papír pro všechny typy toalet. Vhodné pro velmi frekventovaná místa. Dobrá kvalita.Parametry:Systém: T2Užitek: toaletní papír Tork - Jumbo mini role, 850 útržků, délka útržku 20cmBarva: bíláMateriál: prvotřídní celulóza Počet vrstev: 2Délka: 170 mPrůměr: 19 cmVáha: 7.52 kgBalení obsahuje: 12 ks Prodej pouze celého balení!

3 důvody proč prodáváme Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks

Karolína Golombková, Mírov:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita vyhotovení, žádný šunt. Původně jsme chtěli Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks na hlavně chatu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo najít, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Matěj Petroušek, Vysoký Chlumec:
Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks a ještě jednou Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks. Báječný produkt, který mi hodně zpříjemnil život. Žádná pracná instalace, žádné dlouhé hledání. Na eshopu jsem ho zaplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale druhý den přišla zpráva od pošťáka a datumem a přesnou hodinou doručení. Vše proběhlo, jak mělo, takže jsem své zboží v pořádku obdržel a mohl začít užívat. Opravdu maximální spokojenost.

Sofie Placatová, Hrobce:
Nemůžu si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém ordnungu. I když byla udána sedmi denní doručovací lhůta, dorazil mi produkt už druhý den, hezky zabalený a bez poškození. Hned jsme ho museli na dvoře otestovat a funguje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks objednala. Této koupě zcela jasně nelituji.

Markéta Vlasatíková, Nárameč:
Naprosto luxusní a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu hodně spokojená. Objednávám u vás už druhý rok, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že objednávám výhodně. Naposledy jsem si u vás objednala Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks, a skoro nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu pořizovat opět u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové vlastnostech a za tak skvělou cenu objednává na internetu jen těžko.

Sabina Durdisová, Radostice:
Jsem šťastná. Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks byl opravdu rychle dodán k mé celkové radosti. jistě budu doporučovat dále všem svým známým v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o dobrý obchod, okamžitá komunikace se zákazníky a když máte nějaký dotaz, vše vám velmi rychle a v pořádně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o okamžité dodání nákupu a tady to opravdu probíhá. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2018.

Hodnocení Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks

Roman V: je to fajné

Patrik J: funkční výrobek

Klára B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Lukáš K: Přišlo to celkem rychle

Emma H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt