Papír Safeprint foto pro laserové tiskárny A4 lesklý, 200 g/m2, 20ks

Papír Safeprint foto pro laserové tiskárny A4 lesklý, 200 g/m2, 20ks

Papír Safeprint foto pro laserové tiskárny A4 lesklý, 200 g/m2, 20ks

Každý expert Vám doporučí Papír Safeprint foto pro laserové tiskárny A4 lesklý, 200 g/m2, 20ks. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Papír Safeprint foto pro laserové tiskárny A4 lesklý, 200 g/m2, 20ks Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 120 Kč
Naše cena: 80 Kč Ověřit dostupnost

Papír Safeprint foto pro laserové tiskárny A4 lesklý, 200 g/m2, 20ksUniverzální Safeprint lesklý fotopapír pro laserové tiskárny. Tiskněte své fotografie na barevných laserových tiskárnách. Gramáž: 200 g/m2, V balení: 20ks Velikost: A4 Balení: blistr Pro dosažení nejlepších výsledků dodržujte: Fotopapír nepřekládejte. Neškrábejte po povrchu fotopapíru. Chraňte před vysokými teplotami, vlhkem a přímým slunečním světlem. Po otevření obálky papír co nejdříve spotřebujte. Zbytek foto papíru uschovejte v původním plastikovém sáčku. Parametry své tiskárny nastavte na nejlepší výslednou fotografii.Technické informace:Počet kusů v balení: 20 Papíry do tiskáren: Fotografické Formát papíru: A4 Povrchová úprava: Lesklý Gramáž (g/m2): 200

3 důvody proč prodáváme Papír Safeprint foto pro laserové tiskárny A4 lesklý, 200 g/m2, 20ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Papír Safeprint foto pro laserové tiskárny A4 lesklý, 200 g/m2, 20ks

Michaela Dekanová, Dolní Sokolovec:
S Papír Safeprint foto pro laserové tiskárny A4 lesklý, 200 g/m2, 20ks jsem hodně spokojená, dobře sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi mocné. Všichni mi je pochvalují, takže dělají radost nejen mně, ale i milencovi :)

Emma Kubálková, Chotěšice:
Upozornila mě na něj nabídka na webu. Důsledně jsem se podívala do diskuze pod článkem. Čekala jsem, že jako obvykle budou názory spíše negativní, jak už to tak u mnoha diskuzí bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo zcela jinak. To už ve mně rostlo pokušení ho otestovat. Nevydržela jsem se Papír Safeprint foto pro laserové tiskárny A4 lesklý, 200 g/m2, 20ks a jsem za to moc ráda. I já se v diskuzi mohla podělit o svůj kladný komentář.

Pavel Vihan, Konstantinovy Lázně:
Dohledal jsem v tomto eshopu jednu z těch lepších cen Papír Safeprint foto pro laserové tiskárny A4 lesklý, 200 g/m2, 20ks, který jsem hledal. Proto jsem objednal, jelikož se mi líbil design stránek, na kterých bylo jasně vidět, co nakupující kupuje. Zaslání výrobku bylo bleskové, rychlé a bezchybné, proto jsem byl o to více spokojen. S celým průběhem obchodu jsem velmi spokojen a model je opravdu top. Můžu jen doporučit všem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Papír Safeprint foto pro laserové tiskárny A4 lesklý, 200 g/m2, 20ks

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze Papír Safeprint foto pro laserové tiskárny A4 lesklý, 200 g/m2, 20ks

Anežka V: Ideální k osmnáctinám :)

Julie P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Viktorie B: dobré

Jáchym Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Michal I: Papír Safeprint foto pro laserové tiskárny A4 lesklý, 200 g/m2, 20ks je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Papír Safeprint foto pro laserové tiskárny A4 lesklý, 200 g/m2, 20ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Papír Safeprint foto pro laserové tiskárny A4 lesklý, 200 g/m2, 20ks

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt