Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks

Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks

Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks

Každý expert Vám doporučí Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 105 Kč
Naše cena: 70 Kč Ověřit dostupnost

Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ksTento papír Vás příjemně překvapí, barvy jsou ostré a překvapivě živé. Vhodný pro zákazníky, hledající pro své fotky kvalitní fotopapír. -barvy jsou ostré a věrné -trvanlivý materiál Gramáž: 260 g/m2, V balení: 20ks Velikost: A6 Tipy pro tisk: -tisk fotek na klasický kancelářský papír je nevhodný, doporučujeme vždy fotopapír -vždy nastavte při tisku v ovladači tiskárny správný druh gramáže a typu povrchu papíru, docílíte pak lepšího výsledku Technické informace:Papíry do tiskáren: Fotografické Formát papíru: A6 Povrchová úprava: Lesklý

3 důvody proč prodáváme Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks

Nikol Páralová, Vroutek:
nějaký čas jsem nemohla najít skoro podobný Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks, který by mě nadchnul. Jsem celkem náročná a chci vždy to nejlepší za nejlevnější cenu. Pak jsem našla váš e-shop, který je velice přehledný a nabídka k tomu je široká. Objevila jsem téměř to, co jsem hledala za skvělou cenu. Ačkoliv jste to neměli k dodání, oceňuji velmi korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě perfektní obchůdek.

Petr Bui, Kujavy:
Dávám především přednost praktičnosti a neřeším styl. Důležité pro mě je, aby mi Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks po mnoho let a spolehlivě fungoval. Což tento Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks skutečně zaručuje, můžete si ho užívat kdekoliv. Pro všechny aktivní zájemce ho tak musím bez výhrad doporučit. Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks s vámi věrně absolvuje i dovolenou. Jen buďte na pozoru, aby na něj nežárlila vaše manželka nebo partnerka.

Hana Šojdrová, Čisovice:
Tento eshop i Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks velice doporučuji. Kupovala jsem tady již po druhé a vždy všechno přišlo v pořádku a do tří dnů jsem zásilku pokaždé obdržela. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože funguje bezvadně. Po několikátém použití vypadá pořád jako nový a dokonce přežil i pád z rukou, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak fungoval stejně jako předtím. Takže všechno v pohodě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks

hodnocení 5/5 od 74 hodnotících

Diskuze Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks

Andrea S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jaroslav V: je to fajné

Anežka V: Tento Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Emma P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michal K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt