Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící

Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící

Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící

Každý expert Vám doporučí Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 135 Kč
Naše cena: 90 Kč Ověřit dostupnost

Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepícíAby fotka držela i bez hřebíků! Fotopapír SAFEPRINT pro ink tiskárny SAMOLEPÍCÍ LESKLÝ, 135 g, A4, 20 ks Vhodný pro zákazníky, hledající pro své fotky kvalitní fotopapír s originální samolepící úpravou. -barvy jsou ostré a věrné -trvanlivý materiál -nápadité a praktické samolepící provedení Gramáž: 135 g/m2, V balení: 20ks Velikost: A4 Tipy pro tisk: -tisk fotek na klasický kancelářský papír je nevhodný, doporučujeme vždy fotopapír -vždy nastavte při tisku v ovladači tiskárny správný druh gramáže a typu povrchu papíru, docílíte pak lepšího výsledku Technické informace:Papíry do tiskáren: Fotografické Formát papíru: A4 Povrchová úprava: Lesklý

3 důvody proč prodáváme Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící

Pavel Smištík, Horní Smržov:
Z důvodu, že jsem spotřebitel, který si zakládá na vlastnostech, více než na slevových akcích, koupil jsem si Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící na tomto webu. Než jsem to však udělal, obrátil jsem se na společnost, abych měl jistotu, že mi bude Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící dodaný ve špičkové kvalitě a neprodleně. Nicméně jsem následně zjistil, že přestože u zboží stojí Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící skladem, bylo to opačně. Přesto jsme našli řešení spokojenosti pro nás všechny a obchod se vydařil na jedničku.

Laura Hanyková, Říkovice:
Měla jsem štěstí a koupila jsem Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro dva týdny, než balíček kurýr doručil. Řešila jsem s obchodem nějaké problémy s doručovací adresou a uhrazením. Naštěstí se všechno vyjasnilo a balíček mi došel. Také jsem pořádně neotestovala všechny funkce, ale už teď se mi líbí a těším se, až budu mít mnoho času ho řádněji vyzkoušet a pochlubím se přátelům.

Andrea Kvěchová, Hodějice:
Jsem přesvědčená, že Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící, dnes patří na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj pocit po téměř dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti letech {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu ráda a nemohu mu nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost vybrat si Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící po práci, v klidu domova. V tomhle nakupování přes internet moc oceňuji. A komunikace prodejce Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící byla skutečně skvělá. Zákaznická linka reaguje prakticky obratem, moje otázky byly zodpovězené dostatečně a jednoduše.

Jiří Kobr, Chodouny:
Hledáte-li ideální poměr ceny a užitku, bude pro vás Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící nejlepším řešením. Hanbu si mimo to nezpůsobí dokonce ani před náročnými nakupujícími. Pro spotřebitele, kteří pořád váhají s objednávkou, je Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící na začátek se s těmito výrobky úplně boží. Snadno se s ním pracuje, zároveň však plní svou funkci a ustojí srovnání i s výrazně dražšími typy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící

Gabriela K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sára K: já jsem to prostě chtěla

Daniela K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Anežka M: dobré

Petra Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A4, lesklý, 135 g/m2, 20ks, samolepící

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt