Mravenčí akvárium s podsvícením

Mravenčí akvárium s podsvícením

Mravenčí akvárium s podsvícením

Každý expert Vám doporučí Mravenčí akvárium s podsvícením. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Mravenčí akvárium s podsvícením Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1004 Kč
Naše cena: 669 Kč Ověřit dostupnost

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky tomuto mravenčímu akváriu s podsvícením můžete život mravenců pozorovat celý den a noc ve vašem bytě.Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživového netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvořte pár otvorů, chyťte pár mravenců (přibližně 15) a vhoďte dovnitř. Uzavřete kryt a pozorujte , jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Akvárium vydrží přibližně 6 měsíců. Vynikající pro domácí pozorování. Mravenci se krmí sami, nemusíte se o ně vůbec starat. Pozorujte mravence, jak žijí a zahrabávají se ve vysoce výživném, průhledném a netoxickém gelu. Mravenčí komunita vytvoří v akvariu krásnou spleť tunelů. Akvárium pro pozorování života mravenců Výživný netoxický gel vyvinut pro NASA Mravenci si postupně vytvářejí chodbičky Životnost akvária cca 6 měsíců Není nutné mravence krmit, živí se sami gelem Mravence si musíte nachytat sami Zapojení pomocí adaptérů do zásuvky na 230V nebo do PC Po zapojení do elektroniky modře svítí Rozměry: 17 x 15 x 3 cm 1 x Mravenčí akvárium

3 důvody proč prodáváme Mravenčí akvárium s podsvícením

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mravenčí akvárium s podsvícením

Michael Jirásko, Zadní Střítež:
Jak jsem spokojený s Mravenčí akvárium s podsvícením? Určitě zákazník dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, velice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového krámu. Líbí se mi, že nabízí široký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Radim Bárnet, Strunkovice nad Volyňkou:
Stále BOMBA product, bude to si znít zvláštně, ale vlastnil jsem už i starší, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče provedení, dle mě nejkvalitnější, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče kvality..velikosti Mravenčí akvárium s podsvícením, ale vše zatím stále denně funguje.

Tobiáš Štrob, Lysá nad Labem:
Hezká Mravenčí akvárium s podsvícením i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro pro pár). Pro pravidelnější hraní a lepší stavění balíčků už to chce více jak jednu zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 2 sady budou nejspíš vítané, byť ne zcela nutné. Hraní 1vs1 je tradiční a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nzažijeme, ale vhodnější pro partu známých či rodinu (jen bude těžší do toho všechny zasvětit). Mravenčí akvárium s podsvícením mají vydařené barvy, jde o suprové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v využití a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte manuál, ale podstatně hůře se naučíte hrát tak, aby se Vám to hodilo. Chce to týdny používání. :D

Roman Avrat, Čechy:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že Mravenčí akvárium s podsvícením musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla ojedinělá malinká a vlastně milá komplikace. Pak už jen stačilo si ho objednat a zvolit jestli si ho chci doručit na některé z obchdů, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě chválím bezvadný servis a parádní komunikace, to se přece cení!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení Mravenčí akvárium s podsvícením

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze Mravenčí akvárium s podsvícením

Vít L: tak jsem to dostala aje to super

Štěpán S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Dominika V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Šárka C: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Klára P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mravenčí akvárium s podsvícením. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mravenčí akvárium s podsvícením

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt