Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Každý expert Vám doporučí Mravenčí akvárium - antquarium. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Mravenčí akvárium - antquarium Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky Antquariu můžete život mravenců pozorovat i doma. Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvořte pár otvorů, chyťte pár mravenců ( přibližně 15 ) a vhoďte dovnitř. Uzavřete kryt a pozorujte jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Antquarium vydrží přiblžně 6 měsíců. Vynikající pro domácí pozorování. Antquarium je velice nenáročné. Mravenci se krmí sami gelem.Díky Antquariu můžete pozorovat mravence v akci. V prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu, vyvinuto NASA ke studiu ve vesmíru, si mravenci dělají chodbičky. Životnost mravenců je cca 6 měsíců. Antquarium pro pozorování života mravenců Výživný netoxický gel vyvinut pro NASA Mravenci si postupně vytvářejí chodbičky Životnost Antquaria cca 6 měsíců Není nutné mravence krmit, živí se sami gelem Mravence si musíte nachytat sami Rozměry: 18 x 14 cm1x Antquarium1x Sada pro odchyt mravenců v přírodě

3 důvody proč prodáváme Mravenčí akvárium - antquarium

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mravenčí akvárium - antquarium

Šimon Padrtka, Benešov nad Ploučnicí:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když kupuji hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak sledoval nabídky na webu, oslovil mně váš Mravenčí akvárium - antquarium. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými výrobky dobré zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak báječného! Příští Vánoce se na váš obchod podívám hned, a počítám, že od vás objednám víc dárků než loni.

Jan Sabó, Lednice:
Pokud toužíte po barevných Mravenčí akvárium - antquarium a jde Vám hlavně o design a vzhled, určitě na trhu nenajdete lepší v stejné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis krámu!

Jáchym Stráník, Moravský Písek:
Mravenčí akvárium - antquarium a ještě jednou Mravenčí akvárium - antquarium. Skvělý produkt, který mi hodně ulehčil život. Žádná pracná instalace, žádné obludné hledání. Na eshopu jsem ho proplatil dříve a měl jsem trochu obavy. Ale druhý den přišla zpráva od kurýra a datem a přesnou hodinou doručení. Všechno proběhlo, jak mělo, takže jsem svou objednávku v pořádku obdržel a mohl začít používat. Opravdu maximální spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení Mravenčí akvárium - antquarium

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Mravenčí akvárium - antquarium

Aneta B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Alžběta K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Petr K: Celkem jsem spokojený.

Daniela H: Tento Mravenčí akvárium - antquarium jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jana J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mravenčí akvárium - antquarium. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mravenčí akvárium - antquarium

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt