Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Každý expert Vám doporučí Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 248 Kč
Naše cena: 165 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 8 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé obdélníkové kousky o rozměru 3 - 7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 22 kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.   Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: cca 3 - 7 cm tloušťka: cca 1,0 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1x síťka  hmotnost: 2,2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Eva Valčíková, Libochovice:
Koupila jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít teda pootevřené dvířka, jinak vám Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik prachu je z jedné dávky a co všechno jste si na sušácích nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Tobiáš Trlica, Malá Víska:
I chlapy mají své sny. Já mám teda sen o bezproblémových a okamžitých nákupech na webu. Potřeboval jsem jeden určitý Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks a ten jsem zde dohledal. Objednal a doufal, že dorazí brzo. Jaké pro mne bylo překvapení, že dorazil mnohem dříve. Profesionální doručení, rychlost, výhodné jednání, vše v dokonalém pořádku. Tento eshop splnil mé představy o nakupování na internetu a já jen můžu doporučit. Produkt je top!

Anna Pavlousková, Dětřichov:
Tento Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks jsem shlédla u kamarádky a začala jsem se o něj zajímat. Na její doporučení jsem ihned, co jsem přišla domů, sedla k počítači a koupila. Po opravdu krátké době zaťukal pošťák a já jej můžu využívat. Jsem opravdu spokojená a budu doporučovat dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho potkám a dám se s ním do řeči.

Sofie Žiláková, Veřovice:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem pořídí Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks z části z něčeho co dýchalo a mělo maminku a tatínka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Anežka R: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Richard B: Jsem ráda, že to mám

Radim C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kristián J: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Johana L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt