Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Každý expert Vám doporučí Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 212 Kč
Naše cena: 141 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 60 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé čtvercové kousky o rozměru 1,7 x 1,7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 10kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: 1,7 x 1,7 cm tloušťka: cca 0,6 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1 x síťka hmotnost: 10 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Dominik Rückl, Červená Třemešná:
Za tuto levnou cenu naprosto dostačující produkt. Po konzultaci s prodavačem změněná doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce ochotné jednání. Dokonce ochota prodejce zjistit reálný tvar výrobku a vyzkoušet funkčnost Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks ještě před odesláním. Obojí odpovídá testům. Hodně pohodlný a spolehlivý pomocník pro kancelář i dílnu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Kristýna Hurbanová, Krchleby:
Někdy objednávám zboží přes e-shop. Mám ráda, když si zboží předem osahám. Ale u Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks se vyplatilo objednání přes web. Ušetřila jsem hodně peněz a dosud nebyl s ničím nesnáz. Bleskové doručení až do kanceláře. Jsem tedy maximálně spokojená a jsem ráda, že mě můj děda přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce krade, takže mu asi na vánoce koupím taky podobný.

Tadeáš Němota, Drásov:
Tento Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks jsem zakoupil prvně a můžu s radostí napsat, že jsem nejvíc spokojený. Produkt funguje dostatečně, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti můžu napsat, že tento produkt si opět objednám jen zde. Jsem zcela šťastný a chci všem pouze doporučit. Jistota a rychlost. Báječné.

Petra Bartecká, Dolní Dubňany:
Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks JSEM NAŠLA POUZE V NABÍDCE TOHO ESHOPU, KVALITA SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO OBCHOD I OSTATNÍM KAMARADKAM.

Gabriela Kimmelová, Rychvald:
Když už na tomto webu Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks recenzujete, já se musím přidat. Objednala jsem si ho nejdříve náhodou. Toužila jsem si zakoupit jiný produkt, ale nebylo to na skladě, proto jsem hledala alternativu. A relativně se štěstím jsem našla tuto věc. No a od té doby si neobjednávám nic jiného. Tohle je zkrátka špičková kvalita za dobrou cenu, rychlá doprava a velmi milý přístup prodávajícího. Co víc si přát?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Valerie T: děda je z dárku je nadšený

Eva L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Andrea K: nemá chybu

Viktorie Ž: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Hana M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt