Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Každý expert Vám doporučí Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 263 Kč
Naše cena: 175 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného andezitu ( lávy) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.   Technické údaje: 100% přírodní kámen Rozměry síťky:  30,0 x 30,0 cm Barva: tmavě šedá Velikost kamenů: cca 2,5 - 4,5 cm Magnetická síla: cca 1,0 cm Vhodné do interiéru i exteriéru Všechny hrany zaoblené    Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Dominika Provazová, Častrov:
Jako každá feministka miluji hezké věci, které jsou čímkoliv úžasné. Shopping je pro mě radost. Ovšem někdy potkám nesolidní prodejce, nejvíce mi vadí i dlouhá doba doručení (6 dní i více). Vy jste mě hezky překvapili, jelikož vše proběhlo lehce a rychle bez dlouhých průtahů. Přestože jste Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka neměli na skladě, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem dostala malý dárek. Dobrý obchůdek.

Emma Vospálková, Vlčeves:
design je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si pořídit něco, co se mi nelíbí. Právě Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka mě hodně oslovil. Jak se říká, první touha, správná myšlenka! Svým vzhledem i zpracováním se mi opravdu líbí a jsem uspokojena. A ta levná cena, to je příjemný dáreček.

Johana Kaliničová, Brtnička:
V internetovém obchodě jsem si pořídila Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, který v běžném obchodě nestojí méně než několik korun. Přestože jsem byla varována mým přítelem, že drahé položky není příliš chytré nakupovat v e-shopu, chtěla jsem učinit příteli dobrou náladu (sobě taky), a tak jsem si jej objednala. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s dopravou. Vřele doporučuji tento e-shop.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Anežka Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Rozálie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adam M: je to fajné

Denis S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Tereza G: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt