MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Každý expert Vám doporučí MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 4,0 kg (modrá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 4,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Kryštof Dietrich, Vysoké Chvojno:
Po objednání prvního kusu tohoto výrobce, jsem byl docela překvapen. Na chvilku jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale díky tohoto MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá jsem se k němu vrátil a chci říct, že jsem příjemně překvapen. Čepici dolů, posunuli se hodně dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla trochu vyšší, ale u takto dokonalého výrobku mi to nevadí. Za kvalitní produkt si rád zaplatím.

Viktorie Parasková, Lužná:
Já sama nemám s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá své vlastní zkušenosti, objednala jsem ho matince. Zvolila jsem ho hlavně proto, že měl v tisku velmi kladné ohlasy a protože mnoho kolegyň ho také mají. Máma, navzdory tomu, že byla na začátku mírně na rozpacích, si produkt teď velmi cení. Pokaždé, když k ní s manželem přijedeme, tak o tom mluví a je vážně nadšená.

Kryštof Odlevák, Bujesily:
S MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá jsem se setkal, když jsem hledal šikovného pomocníka do domácnosti. Byl jsem příjemně překvapen jeho kvalitou a velmi snadnou dostupností. Dostatečné skladové zásoby mi umožnily koupit si více souprav MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá, abych nemusel zase za měsíc nakupovat. I přítelkyně byla spokojena a jistě se k tomuto MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá zase vrátíme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Viktor K: funkční výrobek

Marek O: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Oliver K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Veronika P: děda je z dárku je nadšený

Roman K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt