MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Každý expert Vám doporučí MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 354 Kč
Naše cena: 236 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 2,0 kg (červená) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 2,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Vojtěch Krutilek, Rohov:
Povídá se, že výborné perfektní se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Viděl jsem, koupil jsem a zvítězil jsem, jak bych malinko upravil Caesarovu legendární větu. Luxus za normální cenu, milá komunikace s eshopem, okamžité dodání do postele, splňuje očekávané i deklarované vlastnosti. Lze jen doporučit.

Oliver Milfort, Skopytce:
S přítelkyní jsme hledali kvalitní MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená do naší domácnosti. Hledali jsme dostařující MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená, který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a milé jednání.

Ema Kőrberová, Miřetice:
Vzhled je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si pořídit cokoliv, co se mi zalíbí. Právě MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená mě velmi oslovil. Jak se povídá, první myšlenka, správná myšlenka! Svým designem i provedením se mi opravdu líbí a jsem uspokojena. A ta výhodná cena, to je takový dáreček.

Lukáš Čubr, Potštát:
Super, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená je velmi pěkný, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro dědečka. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

hodnocení 5/5 od 70 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Andrea H: Ideální k osmnáctinám :)

Filip P: Přišlo to celkem rychle

Šárka K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Eliška K: já jsem to prostě chtěla

Václav N: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt