MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Každý expert Vám doporučí MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 1,5 kg (šedá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 1,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Tobiáš Stibora, Droužetice:
Tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá jsem našel shodou okolností online. Hodnocení na něj byly většinou pozitivní, takže jsem si řekl, že by to nemusel být takový risk. Logicky jsem měl trochu obavy, to je asi při nakupování online normální, ale ve chvíli, kdy mi MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá přišel domů, přišel jsem na to, že obavy byly úplně zbytečné. Vše zvládá bez chybičky, opravdu mi pomáhá a zpětně jsem fakt rád, že jsem si ho koupil. Bomba!

Eliška Kloudová, Studénka:
Skvěle luxusní a parádní zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu nejvíce uspokojená. Nakupuji u vás dlouho, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že dělám výhodně. Naposledy jsem si u vás koupila MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá, a skutečně nevím, co na to mám říct. Snad jen to, že příště budu objednávat zase u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové kvalitě a za tak skvělou cenu objednává na internetu jen složitě.

Karel Zhouf, Mohelnice nad Jizerou:
Jedná se o malinko dražší typ. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá pořídil, tak jej snad využiji. Za tu cenu je trochu rychlejší, ale jinak funguje krásně a myslím, že se nám v práci ještě naslouží. Pokud bych objednával znova, objednal bych bych dražší variantu, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Viktorie F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tomáš L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Markéta C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Valerie P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Aneta K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt