MOVIT Stojan na závaží

MOVIT Stojan na závaží

MOVIT Stojan na závaží

Každý expert Vám doporučí MOVIT Stojan na závaží. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s MOVIT Stojan na závaží Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 2037 Kč
Naše cena: 1358 Kč Ověřit dostupnost

Stojan na závaží MOVIT S tímto stylovým stojanem na závaží si udržíte v posilovně dokonalý pořádek a bezpečnost. Vaše závaží budou mít konečně své místo a budete je mít kdykoliv při ruce. Je vybaven sedmi držáky a umístit na něj můžete závaží, která mají vnitřní průměr do 30 mm. Má zaoblené hrany a nohystojanu jsou vybaveny gumovými podložkami, které zabrání poškrábání podlahy. Technické údaje: rozměry: 55 x 93 x 37 cm materiál: černá lakovaná ocel barva: černá výška bez podložek: 91,5 cm boční šířka: 5 cm zaoblené rohy a hrany (nižší riziko zranění) dolní příčka : 42,5 x 5 cm horní příčka: 24,5 x 5 cm síla příček: 0,5 cm nosnost: 250 kg 2 nohy s gumovými podložkami 7 držáků s průměrem 2,5cm z toho: 5 venkovních: 20 cm a 2 vnitřní: 13 cm Obsah balení: 1 x stojan na závaží (závaží na fotografii nejsou součástí balení)      

3 důvody proč prodáváme MOVIT Stojan na závaží

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Stojan na závaží

Michaela Hazmuková, Osoblaha:
Ze začátku jsem s MOVIT Stojan na závaží neměla moc skvělou zkušenost, objednala jsem nevhodný druh a nefungoval mi. MOVIT Stojan na závaží jsem však asi po víkendu vrátila a během pár dnů mi dorazili peníze zpátky. A tak jsem si nechala poradit od prodejců a udělala jsem dobře. Užíváme ho téměř celá skupina, nejspíš zakoupíme další. Jsem ráda, že to nakonec pěkně dopadlo a moje nedobrá zkušenost se proměnila v pozitivní. Pozitivně taky hodnotím přístup e-shopu.

Markéta Čtvrtková, Štíty:
Dobře skladný. Lehce použivatelný a snadno lze s ním pohybovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Koupila jsem si tento produkt k představení na firemních akcích a oslavách. Jsem zatím velmi spokojená a věřím,že bude vše i budoucnu v pořádku. Vřele doporučuji pro všechny,kteří rádi zpívají a chybí jim rada,protože díky mluveného podkladu je možné plnit si své sny....

Amálie Procingerová, Svoboda nad Úpou:
vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém nakoupit si zboží v klasickém krámě. K tomu všemu výběr je hodně omezen, ceny bývají nadsazené, a tak jsem našla na netu obchod, který se zabývá tímto designem. Nemohu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně MOVIT Stojan na závaží, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi hodná paní - slečna pohovořila, z čeho se MOVIT Stojan na závaží sestavuje, na co se používá a dohromady jsme celou zakázku dotáhli do úspěšného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola o jiném povídání.

Karolína Vašíková, Týniště:
Na nákupy přes internet jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když samozřejmě vím, že je to někdy levnější a jsou výrobky, které sám na vesnici ani jinak nekoupí. O pořízení MOVIT Stojan na závaží jsem přemýšlela už celkem delší dobu. A dcera mě doslova ukecala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za několik dnů MOVIT Stojan na závaží dorazil. Používám ho již třetí měsíc a jsem neodolatelně spokojená.

Matěj Setnička, Veselí:
Rád objednávám na webu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických obchodech není možné. A proto jsem šťastný, že jsem si MOVIT Stojan na závaží objednal právě u vás. Všechno bylo zařízeno z klidu domova a ani jsem se nenačekal a byl mi doručen balík, který byl zcela rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a vyřízení objednávky, tak můžu s jistotou napsat, že jsem nejvíc spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT Stojan na závaží

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Stojan na závaží

Tadeáš Š: je to fajné

Zuzana F: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Laura N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Miroslav P: tak jsem to dostala aje to super

Miroslav B: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Stojan na závaží. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Stojan na závaží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt