MOVIT Stojan na závaží

MOVIT Stojan na závaží

MOVIT Stojan na závaží

Každý expert Vám doporučí MOVIT Stojan na závaží. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s MOVIT Stojan na závaží Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 2033 Kč
Naše cena: 1355 Kč Ověřit dostupnost

Stojan na závaží MOVIT S tímto stylovým stojanem na závaží si udržíte v posilovně dokonalý pořádek a bezpečnost. Vaše závaží budou mít konečně své místo a budete je mít kdykoliv při ruce. Je vybaven sedmi držáky a umístit na něj můžete závaží, která mají vnitřní průměr do 30 mm. Má zaoblené hrany a nohystojanu jsou vybaveny gumovými podložkami, které zabrání poškrábání podlahy. Technické údaje: rozměry: 55 x 93 x 37 cm materiál: černá lakovaná ocel barva: černá výška bez podložek: 91,5 cm boční šířka: 5 cm zaoblené rohy a hrany (nižší riziko zranění) dolní příčka : 42,5 x 5 cm horní příčka: 24,5 x 5 cm síla příček: 0,5 cm nosnost: 250 kg 2 nohy s gumovými podložkami 7 držáků s průměrem 2,5cm z toho: 5 venkovních: 20 cm a 2 vnitřní: 13 cm Obsah balení: 1 x stojan na závaží (závaží na fotografii nejsou součástí balení)      

3 důvody proč prodáváme MOVIT Stojan na závaží

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Stojan na závaží

Radek Res, Ludmírov:
MOVIT Stojan na závaží mám asi týden. Zatím ho zkouším, ale vypadá to, že zkouška skončí na výbornou. Některé ošklivé recenze se mi vůbec nepotvrdily, ba zcela naopak. Vzhledově vypadá luxusně a má všechny vlastnosti uvedené v jeho manuálu. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností vybral opravdu tu nejlepší.

Sebastian Wojcik, Hostěrádky-Rešov:
Po více než jednom roce zkoušení tohoto MOVIT Stojan na závaží musím konstatovat, že splňuje moje očekávání. Je užitečný, praktický a velice výkonný. Už při objednávání jsme s přítelkyní ocenili skvělé jednání i kompletaci. Toto jednání by měla být všude, ale bohužel není.

Denis Holly, Havlovice:
Nebyl jsem nějaký ten příznivce jakýchkoliv novinek. Ale MOVIT Stojan na závaží jsem viděl u známého a jen tak volně se na něj optal. Vypadalo to, že o něm známý vydrží povídat celé dny. A to je to jinak celkem mlčenlivý člověk. Myslel jsem si, že když to tímto způsobem "chytlo" kamaráda, mohl bych si MOVIT Stojan na závaží pořídit taky.  A udělal jsem poctivě. Ani po půl roce toho nákupu nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Stojan na závaží

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze MOVIT Stojan na závaží

Linda R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Andrea C: Ideální k osmnáctinám :)

Michal S: 110 % spokojenost

Martin R: Jsem ráda, že to mám

Anna Z: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Stojan na závaží. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Stojan na závaží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt