MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Každý expert Vám doporučí MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 842 Kč
Naše cena: 561 Kč Ověřit dostupnost

Hvězdicové závity zajišťují, že je závaží vždy pevně a jistě upevněno na hřídeli činky a zamezují klapání závaží o sebe. K zabránění sklouznutí rukou při tréninku je tyč v místě úchytu křížem vroubkovaná. Hřídel k čince je vybavená dvěma nezničitelnými lichoběžníkovými závity - nejjistějším způsobem, jakým se dá závaží upevnit.   Technické údaje: váha: 2,25 kg délka: 35 cm protiskluzový povrch (rýhovaná rukojeť): 12 cm rozměry kotouče: 10,5 cm Ø 30 mm   Obsah dodávky: 2 x hřídel k jednoručné čince 4 x hvězdicové závity k upevnění závaží

3 důvody proč prodáváme MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Johana Šíblová, Staré Jesenčany:
Vybrat si ten správný produkt může být náročný úkol. Na trhu existuje široká paleta různých typů. Já jsem si zvolila MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg a své volby rozhodně nelituji. Dostatečně dlouhá doba po používání mi mou volbu jen potvrdilo a jsem si naprosto jistá, že bych vůbec nechtěla něco jiného. MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg jsem z toho důvodu předvedla také širokému okolí. A ráda bych o něm touto cestou řekla i dalším zájemcům.

Pavel Dinda, Dřešín:
Když něco kupuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost dodání. Toho se ovšem náhodně dočkám. Před časem jsem objednával MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Dominik Kubeczka, Lomec:
MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg z praktického hlediska nic nechybí, je svižné, lehké, obratné a kvalitní. V porovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis výkonu a kvality obou. V závodním nasazení bych se bál o bytelnost skořápkové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Kamila N: Je to dostatečné?

Daniela Ř: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Barbora L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kamila T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Matouš V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt