MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Každý expert Vám doporučí MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 876 Kč
Naše cena: 584 Kč Ověřit dostupnost

Hvězdicové závity zajišťují, že je závaží vždy pevně a jistě upevněno na hřídeli činky a zamezují klapání závaží o sebe. K zabránění sklouznutí rukou při tréninku je tyč v místě úchytu křížem vroubkovaná. Hřídel k čince je vybavená dvěma nezničitelnými lichoběžníkovými závity - nejjistějším způsobem, jakým se dá závaží upevnit.   Technické údaje: váha: 2,25 kg délka: 35 cm protiskluzový povrch (rýhovaná rukojeť): 12 cm rozměry kotouče: 10,5 cm Ø 30 mm   Obsah dodávky: 2 x hřídel k jednoručné čince 4 x hvězdicové závity k upevnění závaží

3 důvody proč prodáváme MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Amálie Sirotková, Štichov:
Nejdřív jsem MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg objednala pro svého manžela k svátku. Když jsem jen tak surfovala po internetu, pomyslela jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak neoslovil, ovšem manžel byl zcela rád, když jej obdržel. Tenkrát jsem uviděla, co tenhle MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg opravdu dělá, a velmi mě zaujal. Několikrát jsem jej tedy otestovala, až jsem zamilovala se a chtěla si objednat další pro sebe.

Petr Vyškovský, Bystročice:
Jednoduché, avšak plně funkční a praktické provedení MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i barva. Velmi jednoduchá a zábavná montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření barvy. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý přenos i v normálním osobním automobilu. Určitě bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat bibo a energetický spánek a zároveň využít ze všech praktických schopností, kterými jasně disponuje.

Kristián Dědičík, Volduchy:
Za tuto levnou cenu naprosto dostačující produkt. Po dohodě s prodavačem změněná doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce ochotné jednání. Dokonce ochota prodavače zjistit skutečný tvar výrobku a vyzkoušet funkčnost MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg ještě před zasláním. Obojí odpovídá testům. Velice šikovný a spolehlivý pomocník pro doma i práci. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Emma Mašlárová, Všeň:
Chci se přiznat, že jsem v minulosti asi třikrát vyzkoušela stejný model jako je MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Nabídka ostatních prodejců ale nebyla úplně přehledná a přišlo mi, že propagují něco, co nejde splnit. S objednávkou jsem pak moc spokojená nebyla. Dokonce chyběl český manuál, druhý výrobce by celkově problémový (ošklivá komunikace, obtížná reklamace zboží). V případě MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg mě ale zaujala už jeho předvedení a milost prodejce. Z počátku jsem se na MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg dotazovala a mé otázky byly dostatečně zodpovězeny, ačkoliv jsem si doteď vůbec nic nekoupila. Tento přístup mě k objednávce motivoval a musím říct, že jsem nakonec našla dobrého dodavatele a také kvalitní výrobek, který chci všem doporučit.

Valerie Borbélyová, Dunice:
Jako dáma vnímám hlavně pocit, který mě ihned zaujal a právě proto jsem dala MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg první volbu. A vyplatilo se, protože jsem více než ráda. Každodenní používání se dosud nijak neukázalo, jednoduše jde jasně o kvalitní věc. Pokud také zvažujete objednání, rozhodně nebudete litovat. Mile mě oslovilo komunikaci obchodu – jasně na výši.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Kristýna K: děda je z dárku je nadšený

Kamila T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Tereza K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Lucie A: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sabina B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt