MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Každý expert Vám doporučí MOVIT Profesionální činka 15 kg. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s MOVIT Profesionální činka 15 kg Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1647 Kč
Naše cena: 1098 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT, 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Hmotnost: 15 kg Barva závaží: černá Vnitřní průměr: 30 mm Délka činky: 35 cm Grip: (kostkovaná přilnavost) 12 cm Záznam disku: každý 10.5 cm Materiál: Železo Hmotnost závaží: 4 x 2,5 kg Průměr závaží: 16,5 x 2,4 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg Hmotnost hvězdicovitý uzávěru: 0,5 kg   Obsah balení: 1 x činka 15 kg 2 x hvězdicovitý uzávěr 0,5 kg 4 x závaží 2,5 kg 2 x závaží 1,25 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Alžběta Vochová, Kladruby nad Labem:
Po MOVIT Profesionální činka 15 kg jsme s manželem pokukovali už nějaký čas. Pořád jsme se ale nemohli rozhodnout. Takže jsme se rozhodli pro objednání a rozhodně nelitujeme. Přestože MOVIT Profesionální činka 15 kg máme jen měsíc, už teď vím, že jsme objednali dobře, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

Filip Hrošek, Sušice:
Za mě MOVIT Profesionální činka 15 kg doporučuji a určitě se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

Nikolas Chemišinec, Hrdlořezy:
Skvělá MOVIT Profesionální činka 15 kg i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro pro pár). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak dvě zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 2 sady budou nejspíš vhodné, byť ne zcela nutné. Hraní jeden na jednoho je klasika a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nzažijeme, ale vhodnější pro partu kamarádek či rodinu (jen bude těžší do toho všechny zasvětit). MOVIT Profesionální činka 15 kg mají vydařené ilustrace, jde o lovískovací téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v využití a strategii. Myšleno tak, že lehce pochopíte návod, ale podstatně hůře se naučíte pouýžívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to hodiny cvičení. :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 5/5 od 54 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Natálie O: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Zdeněk H: MOVIT Profesionální činka 15 kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michaela P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nikolas G: Jsem ráda, že to mám

Adéla K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt