MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Každý expert Vám doporučí MOVIT Profesionální činka 15 kg. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s MOVIT Profesionální činka 15 kg Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 2222 Kč
Naše cena: 1481 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Délka činky: 35,5 cm Grip: 12 cm Délka tyče na závaží: 10.5 cm, Ø30 mm Materiál: Železo, chrom, litina Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg, 4 x 2,5 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm, 16,5 x 2,3 cm Průměr činky: 355 x 30 mm Hmotnost hvězdicovitého uzávěryu: 0,5 kg Hmotnost činky: 15 kg   Obsah balení: 1 činka - 15 kg 2 x hvězdicové uzávěry 0,5 kg 2 x závaží 1.25 kg 4 x závaží 2.5 kg  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Jakub Neduchal, Sousedovice:
Bezvadný MOVIT Profesionální činka 15 kg, který vyřeší i to nejsložitější problémy domácnosti. Bál jsem se, jestli si vyberu dobrý druh tohoto MOVIT Profesionální činka 15 kg. S výběrem vhodné varianty mi ale hodně ochotně poradili prodavači internetového eshopu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten nejlepší typ. Vybrané zboží bylo také i prakticky zabaleno, proto během cesty nedošlo k škodě. MOVIT Profesionální činka 15 kg funguje přesně tak, jak má. A k mé celkové spokojenosti.

Aneta Tatýrková, Zhoř u Mladé Vožice:
MOVIT Profesionální činka 15 kg jsem hledala pět týdnů, v mnoha eshopech byl vyprodaný, nebo předražený. Na doporučení kamarádek jsem si zvolila právě tento a jsem velmi nadšená. Spolehlivě plní všechny svoje práce a má velmi hezký povrch. Rovněž cena mi vyhovuje, a proto můžu doporučit i ostatním.

Jonáš Palíšek, Bujanov:
Činnost této MOVIT Profesionální činka 15 kg je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za trojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v fabrice jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 5/5 od 88 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Jana M: Ideální k osmnáctinám :)

Emma N: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Viktorie V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

David H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Alena Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt