MOVIT Posilovací stroj

MOVIT Posilovací stroj

MOVIT Posilovací stroj

Každý expert Vám doporučí MOVIT Posilovací stroj. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s MOVIT Posilovací stroj Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 2108 Kč
Naše cena: 1405 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací stroj MOVIT Movit posilovací stroj umožňuje jedinečný klouzavý pohyb nohou do stran, kombinovaný s působením gravitace. Během cvičení zapojíte velmi intenzivně práci svalstva nohou, hýždí a břišních svalů. Pomůže vám vytvarovat sexy nohy i bříško. Uvidíte, že cvičení na posilovacím stroji je velmi snadné, a navíc i zábavné.  Pomůže Vám  docílit vysněné postavy, zeštíhlíte a zpevníte nohy, zadeček i bříško. Je perfektním a rychlým řešení pro posílení Vašich nohou a těla! Jednoduchý obloukový pohyb zvládne opravdu každý, používání a cvičení na posilovacím stroji MOVIT je tak snadné! Navíc při cvičení dochází k posílení kardiovaskulárního systému a cvičemím aktivujete svůj metabolismus.   Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: rozměry: 64 - 99 x 46 x 106 cm   rozměry: 63 x 43 x 28 cm šířka rukojeti: 11,5 cm nosnost: 110 kg rozměry základní desky: 12,5 x 33 cm ROHS, CE Obsah balení: 1 x posilovací stroj MOVIT 1 x německý montážní návod  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací stroj

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací stroj

Sára Nálevková, Postupice:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně rychle došlo, že to, co hledám, je MOVIT Posilovací stroj. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, skvělá cena!

Tobiáš Piperek, Libeř:
Tento MOVIT Posilovací stroj jsem zakoupil prvně a můžu s láskou oznámit, že jsem maximálně spokojený. Produkt funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti chci říct, že tento výrobek si opět pořídím jen odsud. Jsem opravdu šťastný a chci všem jen doporučit. Spolehlivost a kvalita. Báječné.

Filip Hesoun, Oleksovice:
Hledal jsem dárky pro rodiče a vybrané MOVIT Posilovací strojY jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za bezkonkurenční ceny. Ihned jsem je objednal a do dvou dnů mi je kurýrka přinesla do domů. Vše bylo naprosto báječné.

Viktorie Kohanová, Nejdek:
MOVIT Posilovací stroj, který jsem od Vás dostala po třech dnech od objednání, se mi hodně líbí a chci o něm psát jen v pozitivních variantách. Používám jej již více než měsíc a jsem zcela ráda, prozatím se mi nepodařilo najít jedinou vadu. Již na letmý pohled je jasné, že se jedná o velmi trvanlivý výrobek. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej určitě všem {rodině s čistým svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Posilovací stroj

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací stroj

Nikol L: Ideální k osmnáctinám :)

Matouš K: je to fajné

Richard N: funkční výrobek

Dominika N: Tento MOVIT Posilovací stroj jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Aneta A: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací stroj. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací stroj

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt