MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

Každý expert Vám doporučí MOVIT Posilovací lavice. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s MOVIT Posilovací lavice Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 6066 Kč
Naše cena: 4044 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice Movit   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu. Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: Celkové rozměry: 203 x 65,5 x 152,5 Rozměry balení: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelná: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Výška (asi 45 ° nad hlavou): 209 cm Nosnost: 130 kg Prostorově úsporný skládací Obsah balení: 1 x posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací lavice

Zuzana Potová, Sebečice:
Snažila jsem se potěšit svého syna vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala prodejce, ve kterém jej koupím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem zvolila opravdu chytře. Prodavač shopu mne ubezpečil, že požadovaný MOVIT Posilovací lavice mají skladem a zašlou jej do druhého dne, syn byl z dárku překvapen a já jsem moc spokojena, že jsem nešlápla vedle.

Valerie Číhalová, Velké Kunětice:
Poměr cena/výkon, jedná se o báječný MOVIT Posilovací lavice, ne nejhorší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví expresní směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako nejspíš příjemné, po uplynutí dalších 3 vteřin se teprve dostaví líbezno v ústech. Bonus je neotřelý vzhled a navíc ve vydařeném designu, jako dárek doporučuji. Za rozumný peníz solidní MOVIT Posilovací lavice, takže ok. Psáno po prvním panáku ;)

Andrea Matláková, Plazy:
MOVIT Posilovací lavice jsem si prvně koupila v zimě. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž naprosto boží! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně pořád. Před týdnem mi přišel jeden kus pro tchýni a ta je z ní taky nadšená. Jistě hodlám objednávat další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Posilovací lavice

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací lavice

Kamila Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kristýna H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jan Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sebastian I: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Lucie S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací lavice

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt