Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Každý expert Vám doporučí Movit Posilovací inverzní lavice. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Movit Posilovací inverzní lavice Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 6095 Kč
Naše cena: 4063 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu.Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení.   Celkové rozměry : 203 x 65,5 x 152,5 cm Ve složeném stavu: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelný: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Nosnost:145 kg Prostorově úsporný, skládací Obsah balení:   1 x Posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme Movit Posilovací inverzní lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Movit Posilovací inverzní lavice

Samuel Kokrda, Ostrov:
Ve své práci potřebuji vypadat celkem dobře, protože se denně potkávám se s klienty. Mým cílem je udělat dojem ihned na prvním jednání. Nejen v tomhle směru mi Movit Posilovací inverzní lavice moc pomohl. Cítím se mnohem víc jistě a také tak hovořím. Pomocí něho jsem udělal krok tím správným směrem. Vše se mi daří a on má na tom nemalý podíl. Jsem spokojený jako už dlouho nebyl.

Daniel Můčka, Holoubkov:
Koupit Movit Posilovací inverzní lavice je dobrá volba. Používám ho už pár týdnů a vidím pouze pozitiva, jednoduše jsem doslova překvapen. Nad koupí jsem se rozhodoval poměrně zdatně, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě kladné ohlasy dalších přesvědčily a jsem rád. Má následující volba bude stejná. Vždy je lepší vybrat jistotu. Zvlášť v dnešní době.

Ema Mezeiová, Mořice:
Stále jsem si myslela, jak to moje přítelkyně dělá, že jí to hodně sluší. Nejdřív jsem si říkala, že to jsou prostě hormony, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím opravdu je. Se záchvatem mi o Movit Posilovací inverzní lavice řekla. Aplikuje ho už pár let a je naprosto uspokojená. Tedy já nemám na co otálet, jdu taky do toho. Mají skvělý obchod, na kterém si ho pohodlně zakoupím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení Movit Posilovací inverzní lavice

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze Movit Posilovací inverzní lavice

Richard K: Celkem jsem spokojený.

Petra O: já jsem to prostě chtěla

Denisa S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Anežka B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Aneta O: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Movit Posilovací inverzní lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Movit Posilovací inverzní lavice

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt