Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Každý expert Vám doporučí Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 54 Kč
Naše cena: 36 Kč Ověřit dostupnost

Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma  (21ml) Kompatibilní inkoustová náplň nahrazující originální Canon PGI-520 v černé barvě. Vysoká úspora nákladů na tisk. Kvalitní kompatibilní spotřební materiál. Se 100% novým čipem včetně detektoru hladiny inkoustu! Jednoduše nacvaknete a vložíte.   Kompatibilní s tiskárnami:        Canon Pixma IP 3600   Canon Pixma IP 4600   Canon Pixma IP 4600 X   Canon Pixma IP 4700   Canon Pixma MP 540   Canon Pixma MP 550   Canon Pixma MP 560   Canon Pixma MP 620   Canon Pixma MP 630   Canon Pixma MP 640   Canon Pixma MP 640 R   Canon Pixma MP 980   Canon Pixma MP 990   Canon Pixma MX 860   Canon Pixma MX 870   Obsah náplně: 21ml Barva: černá Záruka proti poškození stroje. V případě závady výměna kus za kus.   Technické informace: Pro výrobce: Canon Barva náplně: Černá (black) Náplně a tonery: Alternativní inkousty Počet výtisků při 5% pokrytí: 420 Obsah náplně (ml): 14

3 důvody proč prodáváme Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Jaroslav Šverák, Nivnice:
Během objednání Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma jsem hodně nekompromisní. Stojím si za stálostí a přijatelnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě navíc profesionální jednání, které také nemusí být samozřejmost. Oceňuji rychlé odbavení mé objednávky, Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní obchod. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

Adam Markus, Břevnice:
Koupili jsme Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma pro kamaráda jako dárek k vánocům. Nejdřív to bylo vlastně z recese. Když jsme se poté po několika dnech opět viděli, hrozně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho koupit. Docela mě tím překvapil. V práci jsem si sednul k počítači a už ho mám taky.

Václav Špringr, Nerestce:
Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma zcela vyhovuje mým přáním. Je účinný a cena celkem hezká, řekl bych, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} opravdu komukoliv. K nákupu mě motivovaly hlavně kladné recenze dalších uživatelů. Říkal jsem si, že když je tolik zákazníků spokojeno, je šance, že se mezi ně zařadím i já sám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

hodnocení 5/5 od 70 hodnotících

Diskuze Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Barbora K: děda je z dárku je nadšený

Anna K: nemá chybu

Veronika T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Amálie N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jaroslav K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt