Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Každý expert Vám doporučí Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 Přesvědčte se sami!

Naše cena: 11970 Kč Ověřit dostupnost

Rádi byste si pořídili chytré hodinky, ale nechcete se vzdát klasického designu? Pak jsou pro vás smartwatch z dílny prestižní módní značky Hugo Boss jako stvořené. Na první pohled vypadají hodinky jako tradiční kvalitní kousek. Pouzdro z ušlechtilé oceli tvoří dokonalou dvojici s černým koženým řemínkem zdobeným krokodýlím vzorem. Ciferník sází na tradiční design - to jediné, co narušuje jeho jednolitost, jsou stříbrné ručičky a indexy. Stačí ale jediné stlačení tlačítka a všech je jinak. Zjistíte, že v dolní části ciferníku se skrývá rafinovaný digitální displej. Jakmile hodinky spárujete s vaším mobilním telefonem (pomocí aplikace Boss Classic Smartwatch), můžete si užívat celou řadu funkcí: Upozornění: na příchozí hovory, SMS, e-maily, Facebook, Whatsapp,... (vibrace) Světový čas Až 10 nastavitelných alarmů (vibrace) Krokoměr s nastavitelnými denními cíli Nabíjení: pomocí USB kabelu Kompatibilita: Android a iOS Výdrž baterie: 2 roky při používání analogového času; 5 - 7 dní při používání smart funkcí

3 důvody proč prodáváme Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Štěpán Kovács, Bělá u Jevíčka:
Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 jsem objednal jako náhradu, protože jiný, poměrně nekvalitní kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání o hodně více precizně zpracovaný a to už na letmý pohled. Bez ohledu na unikátní vzhled a službu. Jako vizuálně zaměřený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, líbila. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením váhal. Snad jen cena by mohla být o krapet levnější, ale chápu, že za preciznost se jednoduše platí.

Daniela Farabauerová, Suchov:
Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 podporuje mojí vrozenou lenost, protože nejsem nucena hledat tři věci, když mi v klidu stačí dvě. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden chat do obchodu a mohu pohodlně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí kamarádku baví tento Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 přepracovávat, protože se s ním pracuje lehce, rychle a tím pádem u normální domácí činnosti stráví méně času.

Patrik Jampílek, Nová Bystřice:
Už nějakou dobu jsem si připadal celkově bez síly. Nic mě netěšilo a když, tak jsem s tím nebavil se. Potřeboval jsem nějak nakopnout vybrat Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 vhodný přímo pro mě. Byli moc fajn, prostě zkušení. Když bude potřeba, nemám problém se tam opět vrátit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Alžběta Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Viktor B: Celkem jsem spokojený.

Filip D: Jsem ráda, že to mám

Radek M: tak jsem to dostala aje to super

Eliška D: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt