Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Každý expert Vám doporučí Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 2978 Kč
Naše cena: 1985 Kč Ověřit dostupnost

- dámská prošívaná bunda - zapínání na zip - dvě přední kapsy - kapuce bez možnosti odepnutí - na zadní straně bez ozdob Střih: s kapucí Trend: bez vzoru Materiál: 100% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry S M L XL XXL Délka od ramen (cm) 74 78 82 83 84 Šířka hrudníku (cm) 46 48 50 51 52 Šířka pasu (cm) 40 43 46 47 48 Šířka boků (cm) 52 54 56 58 60 Šířka v dolní části (cm) 56 59 62 64 66 Délka rukávu od ramen (cm) 62 63 64...

3 důvody proč prodáváme Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Eliška Kacovská, Všestudy:
Tento Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá jsem si objednala na základě toho, že jsem četla recenze že se s ním dobře pracuje, což je pravda. Mně sice původně vůbec nezaujal, ostatním kamarádům v v naší ulici také moc nechutnal, ale příbuzným chutnal. Příště určitě vyzkouším s kyselejší šmakem

Viktor Vrzák, Unhošť:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo některé šroubků a ostatních věcí. Příručka je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si rozmyslete kam Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co chcete.

Michal Kalocsai, Bříství:
Rád nakupuji na netu. Nemám rád přeplněné krámy a navíc se mi líbí porovnání cen, což v klasických obchodech není možné. A proto jsem rád, že jsem si Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá zakoupil právě u vás. Všechno bylo vyřízeno z klidu kanceláře a ani jsem se nenadál a byl mi dodán balíček, který byl opravdu rychlostí zvuku u mě. K tomu když přidám čitelnost, cenu a zpracování objednávky, tak můžu s klidem napsat, že jsem maximálně spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Anna Š: já jsem to prostě chtěla

Marie K: Je to dostatečné?

Marie M: dobré

František P: Přišlo to celkem rychle

Alžběta M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt