Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet - vel. 42 (délka vnitřní boty - stélka je 270 mm) má uvnitř boty silnou zateplovací měkkou vložku, která chrání nohy před promrznutím při dlouhodobějším bruslení v mrazu. Vyztužený svršek boty dobře drží nohu narovnanou, což umožňuje zmenšit námahu při bruslení. Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný, lze dobře nabrousit.  Technické údaje: Uvnitř boty silná zateplovací měkká vložka Vyztužený svršek boty Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný Brusle jsou určeny pro aktivní sportovce. Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Antonín Ulbrich, Svárov:
Chtěl jsem překvapit babičku pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání,   mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem očekával. Milenka má největší radost a já s ní, děkuji.

Ema Staffová, Kozlovice:
mohu vřele doporučit všem svým přátelům a známým. I já jsem se přesvědčila, že nejen skvěle chutná, ale je i velmi dobře cenově dostupný a není potřeba žádné speciální prostředky k tomu, abych ho chtěla užívat. Snadná příprava a bezvadná chuť nadchla nejenom mě, ale i kamráda a prarodiče. Plné spektrum chutí odpovídá každému z přátel. Také jsem byla pochválená za svou šikovnost.

Nikola Apoštolová, Nosálov:
Snažila jsem se potěšit svého syna vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej koupím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem zvolila opravdu dobře. Zaměstnanec e-shopu mne ubezpečil, že požadovaný mají skladem a zašlou jej do druhého dne, manžel byl z dárku nadšen a já jsem moc uspokojena, že jsem nešlápla vedle.

Nela Kouglová, Lidmaň:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit objednat pro rodinu něco jako . Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do dvou dnů, s výrobkem jsem zatím spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevynechala!

Sára Buraltová, Kyselovice:
S jsem hodně spokojená, perfektně sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi mocné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i kamarádce :)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze

Radek Z: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Ondřej D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Eliška F: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Johana J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Anežka M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt