Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Taška na teleskopický žebřík G21 GA-TZ13 je vyrobena z pevného materiálu. Je vhodná pro uložení a přenášení teleskopických žebříků. Její pohodlný trak je opatřen nárameníkem, díky kterému se váha žebříku rozloží na větší plochu a manipulace s ním tak bude mnohem jednodušší. Uprostřed tašky na teleskopický žebřík je otvor pro rychlé a pohodlné uchopení žebříku. Parametry:Rozměr: 35 x 15 x 90 cmDélka traku: 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Valerie Chárová, Vyskytná:
jsem si koupila zejména kvůli muži. I když jsem si ho objednala pro sebe, tušila jsem, že muži se bude zamlouvat. No a skutečně. Manžel mě velmi chválil a mimo to, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Slouží mi velmi dobře a ten můj si je jistý v tom, co mi má kupovat, abych byla šťastná.

Alžběta Ševčáková, Rohozec:
Myslím si, že , dnes patří na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj pocit po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti letech {používání|užívání) je takový. Jsem velmi ráda a nemohu mu téměř nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost vybrat si po práci, v klidu domova. V tomto nakupování přes web moc oceňuji. A rada prodejce byla skutečně skvělá. Zákaznická help line reaguje téměř obratem, moje otázky byly zodpovězené srozumitelně a jasně.

František Dujíček, Beňov:
Vzhledem k tomu, že mi nefunguje, nezbylo, než objednat si ještě jeden. Rozdíl mezi klasickým a e/shopem byl jak v ceně, tak dopravě a navíc v přístupu prodávajícího. I když upřednostňuji osobní setkání a možnost si osahat, tentokrát jsem jsem dal na službu eshopu. Svého rozhodnutí nelituji a tuto firmu doporučuji.

Eliška Skalská, Přeskače:
Předtím jsem ho vyzkoušela , byla jsem přesvědčená v tom, že už mě nic nemůže překvapit. Byla jsem hodně opatrná ke všem ostatním výrobkům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi dobré zkušenosti. To nebyl tento případ. Vyzkoušela jsem si, že jedině tento výrobek nabízí skutečně unikátní funkce. Přitom první výsledky na sebe nenechaly nějaký čas počkat. Jsem bez nadšení nadšená a doporučuji.

Miroslav Heřmanský, Libina:
Jednoduché, avšak plně funkční a funkční provedení . Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i vzhled. Velmi jednoduchá a rychlá montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření povrchu. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý transport i v normálním osobním automobilu. Rozhodně bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat bio a osvěžující spánek a zároveň využít ze všech praktických schopností, kterými zcela disponuje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 64 hodnotících

Diskuze

Sebastian K: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michael H: Celkem jsem spokojený.

Hana T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kristýna K: Je to dostatečné?

Alžběta T: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt