Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 585 Kč
Naše cena: 390 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací kotouč 5 kg s ručními úchopy se používá jako pomocný prostředek pro rozvoj síly a dynamiky. Cvičí se s ním částečně jako s kettlebell činkou případně je možné jej uchopit oběma rukama a cvičit obouruč. Pokud by si někdo chtěl koupit kotouče i pro cvičení s nakládacími činkami, průměr otvoru je 25,4 mm. Tím se ještě možnosti použití kotouče pro cvičení zvyšují. Vnější průměr kotouče je 21,5 cm. K dispozici v šedé barvě.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Dominik Miltner, Nadryby:
Nejprv musím upřednostnit opravdu hezký vzhled, potom také úžasný výkon . Dá se využít pro více věcí, ale pozor je převelice křehký. Kamarádce se spadl na stole a kousek se odtrhnul. Na funkčnost to ale nic nezměnilo, jen byl poškrábán tenhle krásný vzhled. Je teda výkonný a celkem osobitý.

Markéta Štolpová, Moravský Písek:
splňuje všechny vlastnosti uvedené v návodu. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi tichý provoz v noci neruší a vzduch v ve sklepě stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti zájemcům doporučit,

Alžběta Brandýsová, Ivaň:
V čtvrtek jsem dostala , přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném balení. Zatím jsem stačila otestovat, zda opravdu funguje tak, jak uvádí výrobce. Je to sice jen pár dní, ale zdá se, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím jako perfektní.

Ondřej Uchytil, Struhařov:
Mít vlastní je prostě osvobozující. Podle potřeby je hned po ruce když chci a to je dobré

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze

Marie Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jana S: Ideální k osmnáctinám :)

Štěpán R: 110 % spokojenost

Miroslav D: tak jsem to dostala aje to super

Jan C: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt