Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet Action - vel. 43 (délka vnitřní boty - stélka je 280 mm) má uvnitř boty silnou zateplovací měkkou vložku, která chrání nohy před promrznutím při dlouhodobějším bruslení v mrazu. Vyztužený svršek boty dobře drží nohu narovnanou, což umožňuje zmenšit námahu při bruslení. Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný, lze dobře nabrousit.  Technické údaje:   Uvnitř boty silná zateplovací měkká vložka, Vyztužený svršek boty Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný Brusle jsou určeny pro aktivní sportovce   . Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Patrik Bjalončík, Liteň:
Přál jsem si udělat radost dceři k svátku. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný je báječný. Manželka byla nadšená. Navíc jsem hodně ušetřil. Jistě u vás opět v budoucnu něco objednám, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám překvapený.

Matyáš Hanyk, Svatý Jan nad Malší:
Otestovali jste toho už nepočítaně a s jakým výsledkem? Žádný ovšem vaší představě nikdy stoprocentně neodpovídal. Nemusíte však rozhodně ubrat z požadavků. Našel jsem řešení. Objednejte si tak jako já . Teprve on zcela splnil všechna má přání a já jsem z něj úplně vedle. Jakmile vypoví službu, hned si koupím nový.

Linda Mezuliáníková, Vyskeř:
Už jsem postraší, a s technikou si dost nerozumím, takže jsem při nákupu vašeho hodně ocenila hlavně to, jak jednoduché je objednat si ho a nechat si ho doručit až do kanceláře. Doručovatel mi pak všechno důležité vysvětlil, takže po nedobrých zkušenostech z podobných služeb jsem zcela ráda jak s provedením zboží, tak i s tím, že pomáháte vstříc i technicky méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit , který mi byl doručen, je opravdu perfektní.

Radim Plesnivý, Malé Svatoňovice:
z lidského hlediska nic nechybí, je svižné, lehoučké, obratné a spolehlivé. V srovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis užitečnosti a provedení obou. V běžném nasazení bych se bál o pevnost papírové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze

Hana Š: já jsem to prostě chtěla

Roman K: Celkem jsem spokojený.

Daniela S: děda je z dárku je nadšený

Anna L: nemá chybu

Emma S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt