Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Kč Ověřit dostupnost

Taška na teleskopický žebřík G21 GA-TZ7 je vyrobena z pevného materiálu. Je vhodná pro uložení a přenášení teleskopických žebříků. Její pohodlný trak je opatřen nárameníkem, díky kterému se váha žebříku rozloží na větší plochu a manipulace s ním tak bude mnohem jednodušší. Uprostřed tašky na teleskopický žebřík je otvor pro rychlé a pohodlné uchopení žebříku. Parametry:Rozměr: 35 x 15 x 73 cmDélka traku: 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Josef Latzel, Zvíkovské Podhradí:
Já jsem internetu, recenzím a všem takovým věcem odpradávna odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si výrobky nemohl dovolit, ale chyběla mi důvěra. Tudíž vás asi nešokuje, že jsem si neobjednal z vlastní vůle, ale koupila mi ho přítelkyně k Vánocům. Po tom, co jsem si ho dostatečně vyzkoušel, musím říct, pletl jsem se. Tohle je velmi dobrý nástroj a mrzí mě pouze jediné, a to, že jsem si ho neobjednal dřív.

Dominika Jurašová, Staré Křečany:
Chtěla jsem otestovat zdravější variantu a hezky mě překvapil i svou aroma, určitě u něj zůstanu a chci ozkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou jogurtu a zeleninou je to pecka, doporučuji.

Jonáš Pupp, Pavlínov:
Přál jsem si udělat radost ženě k výročí. Vůbec jsem však neměl konkrétní představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a výsledný je báječný. Dcera byla nadšená. Navíc jsem hodně ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco objednám, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám překvapený.

Richard Perlík, Hatín:
Každému bych doporučil, aby se drželi záznamů v popisu . Myslím, že případná hanící hodnocení mohou v více případech pocházet z nesprávného užívání. Tuto zkušenost měl náš kamarád, který nás od objednávky varoval. Jsem hodně rád, že jsem na jeho rady nedal a  objednal. Používám ho už devátý měsíc a opravdu mu nemohu nic vytknout.

Nikola Sasáková, Bubovice:
Toužila jsem se rozhodnout, jaký objednat. Nabídka ve vašem obchodu je velmi pestrá. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala a jsem nadšená. Oceňuji chytrou komunikaci, rychlé jednání a také slevy, kterou jsem u vás jako častá nakupující získala. Nakupuji u vás často a budu i nadále. Tento je ale zcela super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze

Tadeáš W: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lucie F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jaroslav S: je to fajné

Dominika K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Lukáš V: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt