Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 2607 Kč
Naše cena: 1738 Kč Ověřit dostupnost

Dětské dřevěné pískoviště se stříškou v barevném provedení. Střecha je z nepromokavého materiálu a zároveň slouží jako stínítko před sluncem. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že dřevo, z něhož je předmět vyroben, pochází z lesa, jenž je obhospodařován šetrným způsobem s ohledem na principy trvalé udržitelnosti.Technické údaje:výška výrobku: 120cmšířka výrobku: 120cmdélka výrobku: 120cmhmotnost: 14kgmateriál: borovicebarva: barevnározměr balení: 120x26x14cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Šimon Ubry, Velké Hamry:
splnil moje očekávání a používám ho každý den. Už jsem takhle testoval tři nebo šest podobné modely, ale teďka vím, že zůstanu u . Nemám jakýkoliv důvod se koukat po jiném modelu. si na můj popud pořídilo v naší rodině už asi pět lidí a nikoho nezklamal. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

Eliška Sejtková, Horní Jelení:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v televizi ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a domnívala jsem se, že je to všechno podvod na důvěřivé kupující. Ovšem otec mě kdysi přesvědčil, abych ozkoušela . Stavěla jsem se k tomu ne celkem pozitivně, ale chci říct, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Michael Starinský, Sebečice:
mám asi dva týdny. Zatím ho testuji, ale vypadá to, že zkouška skončí na výbornou. Některé negativní recenze se mi ani trochu nepotvrdily, ba zcela opačně. Vzhledově vypadá luxusně a má všechny vlastnosti uvedené v jeho návodu. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností vybral zcela tu nejvýhodnější.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze

Jan F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Gabriela C: já jsem to prostě chtěla

Kryštof F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Linda T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jaroslav M: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt