Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 482 Kč
Naše cena: 321 Kč Ověřit dostupnost

Gymnastický míč s gumovými siliči (expandéry) 650 mm. Gymnastický míč s úchyty ( siliči ), je ideální pro protahovací cviky na záda. Pro zvýšení možnosti využití tohoto míče slouží gumové úchyty a tím dosáhnete protažení horní i dolní část těla. Míč je samozřejmě také ideální na správné a zdravé sezení. Je vyroben z protiskluzového materiálu a je vhodný pro všechny úrovně kondičního cvičení. Jedná se o výbornou rehabilitační pomůcku i pro fitness cvičení. Dodáváme jej pouze v modré, barvě.   Technické údaje: rozměr: 65cm doporučená výška postavy: 160 - 180 cm nosnost: 120 kg Jak vybrat velikost gymnastického míče? Podle délky paže od ramene ke konečkům prstů: do 45 cm – míč 35 cm45 – 55 cm – míč 45 cm56 - 65 cm – míč 55 cm66 - 80 cm – míč 65 cm81 - 90 cm – míč 75 cm Podle velikosti postavy: 80 - 110 cm – míč 30 cm110 – 140 cm – míč 45 cm140 – 155 cm — míč 45cm150 – 165 cm — míč 55 cm160 – 180 cm — míč 65 cm175 – 190 cm — míč 75 cm185 cm a víc — míč 85 cm V úvahu berte i vaši váhu. Pokud například vážíte nad 100 kilo užijete širší průměr balónu kvůli většímu prosednutí. V případě, že máte nadváhu, držte se horní hranice výškového rozpětí, například při váze 48 kg na 150 cm je správnou volbou míč o průměru 45 cm, pokud při této výšce vážíte 80 kg,vyberte míč 55 cm široký.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Barbora Miškaříková, Ploskovice:
Tenhle je popravdě perfektní! Nikdy bych si nemyslela, že si něco takového objednám, ale určitě těch peněz, které jsem za to utratila, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem strašně ráda, že jsem si ji objednala. Bez přehánění, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hrozně kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

Viktorie Indrová, Lechotice:
Do obýváku jsme s manželem vybírali vhodný , který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba velice nároční, když něco kupujeme napůl, chceme nejvyšší kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala nejlepší eshop, on vždy vidí všechno příliš špatně. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Michal Guttenberg, Bohostice:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost doručení. Toho se ovšem málokdy dočkám. Nedávno jsem objednával přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Kamila Gřonková, Jasenná:
Potřebovala jsem už nějaký čas pomoct. Ale opravdu účinně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a síly už mi scházely. Nechtěla jsem skončit jako naštvaná, utahaná bába, která bude ostatním jenom na starost. Když jsem dověděla se, že existuje , který mi skutečně může pomoci, nečekala jsem. Nyní chci bez strachu napsat, že jsem to opět já. Stíhám v pohodě vše co potřebuji a navíc mi zbývá čas i energie na to, co dělá veselou také mě.

Miroslav Lipavský, Mikolajice:
Úžasné, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. je velmi hezký, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro otce. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 67 hodnotících

Diskuze

Radim N: Přišlo to celkem rychle

Tereza C: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Daniela Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Valerie V: já jsem to prostě chtěla

Nela D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt