Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 662 Kč
Naše cena: 441 Kč Ověřit dostupnost

Boxerské rukavice kožené - velikost XL , jsou vyrobené z pravé kůže. Hmotnost rukavic je 14 uncí, další označení velikosti boxerských rukavic je 14 oz. Rukavice mají stahovací pásek na suchý zip na zápěstí. Pro stanovení správné velikosti rukavic musíte změřit ruku – od konce dlaně (v přechodu na zápěstí) ke špičce prstů. Pro velikost XL by měla být ruka cca 23 – 29 cm dlouhá. Určitou roli ještě hraje šíře ruky, ale ta již není tak podstatná, toto se dá upravit stahovacím pásem, který je pružný a přizpůsobí se ruce.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Antonín Horčička, Olbramovice:
Dávám za všech okolností přednost funkčnosti a nekladu důraz na styl. Hlavní pro mě je, aby mi dlouho a spolehlivě fungoval. Což tento opravdu garantuje, můžete si ho přibalit na cesty. Pro všechny aktivní chlapy ho tak musím velmi doporučit. s vámi bez debat absolvuje i dovolenou. Jenom se mějte na pozoru, aby na něj nežárlila vaše manželka nebo partnerka.

Šimon Čišecký, Nížkovice:
Není nic snadnějšího než nákup tohoto stačí několik kliknutí a do druhého dne máte doma balíček z touhle spokojeností. Je to úžasná věc, kterou jsem si chtěl objednat už hodně dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě manželka. Mám ho dva dny a zatím všechno v pohodě a moje nadšení neupadá. Rychlé dodání, lehké pořízení, velmi šikovná věcička.

Alena Malcová, Vlčtejn:
mi vskutku pomohl vyřešit problém, který mou osobu již dlouho otravoval. S jeho pomocí mám více energie a mám výrazně lepší náladu. To logicky chválí hlavně moji nejbližší. Volný čas se nám pomocí daří prožívat skutečně bez kompromisů. Teprve díky zboží si užívám život a jsem opravdu spokojená. je senzační investice pro lepší život.

Samuel Beneda, Skrbeň:
K mému životnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se povídá, si osladil práci. Kamarádi mi poradili , mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na letmý pohled zamlouval a je cenově levný, po krátkém váhání jsem si jej objednal. Musím napsat, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je úžasný. Mám z něj obrovskou radost.

Šimon Budzinski, Vlačice:
Že pěkný design nemůže jít ruku v ruce s prvotřídním výkonem? Byl to i můj názor. Respektive do chvíle, než jsem si objednal . Ostatní výrobky nechává daleko za sebou nejen tím, co dokáže, ale také díky tomu, že má styl. Proto je ideálním módním doplňkem všech moderních pánů. Vaše okolí vás díky němu stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už používám každý den, je mou užitečnou pomůckou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 59 hodnotících

Diskuze

Šimon R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Petra H: dobré

Natálie F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikola P: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Zuzana Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt