Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1655 Kč
Naše cena: 1103 Kč Ověřit dostupnost

Šikmá lavice umožňuje posilování břišních a zádových partií těla. Pomocí polohovatelné opěrky nohou lze nastavit lavici pro různou výšku postavy. Nastavením různé výšky lavice je možné docílit různého stupně obtížnosti - prudší sklon lavičky znamená větší obtížnost posilování. Hmotnost lavičky je 7,5 kg, rozměry 140x32x56/75 cm, nosnost 130 kg, balení je v pevném kartonu s potiskem.      

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jaroslav Hromada, Morkůvky:
Už dlouhou dobu jsem si připadal celkově bez energie. Nic mě nebavilo a když, tak jsem u toho nevydržel. Potřeboval jsem nějak povzbudit). Potom jsem reklamu shlédl na internetu, a protože cena byla levná, šel jsem do toho. Stavil jsem se přímo na prodejně, kde mi pomohlihelfli najít vhodný přímo pro mě. Byli moc fajn, prostě experti. Pokud bude potřeba, nemám problém se tam znovu vrátit.

Michael Princ, Dolní Krupá:
Celkem perfektní , který je standardní unisex. Šikne se jak nám, hrubým chlapům, tak křehkým dívkám, které chtějí cítit hebkost a pozornost€dohled. Zjistil jsem se, že stále ještě existují , které konečně využijí obě pohlaví. Praktické balení, skvělé vlastnosti a intenzivní účinky dělají z univerzálního pomocníka v každé situaci. Přesvědčil jsem se o tom na vlastní kůži.

Richard Paták, Partutovice:
Že elegantní design nemůže jít ruku v ruce s skvělým výkonem? I já jsem si to myslel. Respektive do dne, než jsem objevil . Podobné produkty nechává daleko za sebou nejen díky tomu, co dovede, ale současně díky tomu, jaký má vzhled. Stane se tak jedinečným fashion doplňkem každého moderního pána. Nikdo vás díky němu zaručeně nepřehlédne. Já osobně už používám denně, je mou jedinečnou pomůckou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze

Natálie Z: Ideální k osmnáctinám :)

Rozálie K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Denisa F: děda je z dárku je nadšený

Sabina Č: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sabina L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt