Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1769 Kč
Naše cena: 1179 Kč Ověřit dostupnost

Papírové ručníky Tork představují rychlou, efektivní, spolehlivou a ekonomickou cestu, jak zlepšit hygienu. Díky plastovým zásobníkům dávkujete v každý okamžik vždy jen jeden ručník, tím se redukuje spotřeba i náklady na provoz a údržbu. Široká nabídka papírových ručníků zahrnuje větší ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní.Parametry:Systém: ručníky Tork systém H2Užitek: ručníky skládané Tork Interfold, 2 vrstvy, 2310 ks, 21,2 x 34 cm, čtyřikrát složený Barva: bíláMateriál: prvotřídní celulóza/TADPočet vrstev: 2Balení obsahuje: 21 x 110 ks

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Daniela Maráčková, Dvory nad Lužnicí:
Normálně nakupuji přes Internet a aktuálně jsem potřebovala ke svému používání . Po porovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a tak jsem ihned zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla normální a rovněž druh platby mi postačil. Splnil moje očekávání a když zůstanete na stejné úrovni, tak jste získali další spokojenou zákaznici.

Jakub Herzina, Pustina:
Doporučil mi ho kamarád. Prý používal už dlouho a reálně mu pomohl. Nějaký čas jsem váhal, zda se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou čas už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi někde stát zástup, takže jsem si ho zakoupil přes webový formulář a nechal si ho bez obtíží zaslat až do kanceláře. A chci uznat, že tedy udělal jsem dobře.

Simona Manišová, Žehušice:
Upozornila mě na něj reklama na internetu. Schválně jsem se koukla do komentářů pod článkem. Čekala jsem, že jako opakovaně budou názory spíše neutrální, jak už to tak u hodně komentářů bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo zcela jinak. To už ve mně rostlo chuť ho otestovat. Neubránila jsem se a jsem za to moc ráda. I já se v komentářích chtěla podělit o svůj pozitivní komentář.

Petra Valasová, Řepiště:
mame radi od dětství (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na pravý, ktere překvapivě - jak dítě objevilo - se v urcitych pripadech daji i s kombinovat :)), ditko si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude prijat s štěstím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze

Amálie Č: dobré

Jana R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Dominik F: Celkem jsem spokojený.

Dominik N: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Martin L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt