Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 468 Kč
Naše cena: 312 Kč Ověřit dostupnost

Kopací míč s emblémy MS nebo ME v kopané (dle aktuální soutěže), vel. 5. Materiál je PVC - třívrstvý odlehčený, kopací míč je vhodný na travnaté povrchy.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Klára Mrhačová, Nové Město:
Bezva nákup! Jsem s tímto produktem zcela spokojená. Mám ho doma už dva týdny a stále se ho nemůžu užít. Má všechno co chci a co jsem hledala u podobných výrobků které mě ovšem rozesmutněly. Už jsem vůbec nevěřila, že bych mohla najít na něco skutečně funkčního. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento eshop, protože s koupí jsem rozhodně neprohloupila.

Magdaléna Ponížilová, Jindřichov:
Tento u této firmy bych se jistě nebála opět objednat. Oceňuji možnost napsání svých poznatků a kromě toho objednání dalších verzí. Zpracování, cena, plánek naprosto v pořádku, jen mě lehce mrzí komunikace. Produkt, který měl přijít za 7 dní, nedorazil. A prodejce se vymlouval na dopravce s tvrzením, že oni ho odeslali dle domluvy, včas. Trochu škoda.

Nikolas Živný, Březejc:
Jako projektový inženýr si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za 2 dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil mnohokrát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a hezký účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, 100% doporučuji!

Petr Kajzar, Chotiměř:
Šikovný a jemný pomocník. Pracuje výborně. Splní účel, což je podle mého názoru hlavní. Design mohl být lepší, ale běžnému uživateli bude po všech stránkách plně vyhovovat. Je bezproblémový na obsluhu, což určitě ocení i ženy. Doručení proběhlo až překvapivě bleskově a bez závad. Klidně doporučuji jak obchod, tak výrobek samotný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 67 hodnotících

Diskuze

Pavel Č: tak jsem to dostala aje to super

Denisa H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Laura K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Denisa Z: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Adam H: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt