Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 305 Kč
Naše cena: 203 Kč Ověřit dostupnost

Držák basicXL je výborná možnost upevnění pro váš PDA, mobilní telefon nebo MP3 přehrávač na vaše jízdní kolo. Montáž držáku je velmi jednoduchá a zajistí pevné uchycení a snadné ovládání vašeho přístroje při jízdě na kole.Parametry:Rozsah: 35-83 mmUpevňovací systém s gumovou vložkou na řidítkaNastavitelný

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Adam Michoněk, Bělov:
Po více jak jednom měsíci testování tohoto chci napsat, že splňuje moje potřeby. Je funkční, ideální a hodně silný. Již při nákupu jsme s manželkou ocenili perfektní jednání i montáž. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel není.

Zdeněk Tragan, Žacléř:
Když jsem váš poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem se bál, co mi na to přítel řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbytečně utrácím za hlouposti, místo abych schovával kačky na důležitější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to dopadne stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva uviděla, řekla mi, ať jí ho zapůjčím, že ho otestujw. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel koupit další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

Magdaléna Liláková, Turovice:
Vybrat si ten vhodný výrobek se jeví jako velmi složité. K mání je totiž pestrá paleta rozličných alternativ. Já jsem si vybrala a své volby vážně nelituji. Týdny používání mi mé rozhodnutí jen potvrdilo a jsem přesvědčena o tom, že bych v žádném případě nerozhodla jinak. jsem následně doporučila současně také těm nejbližším. A s potěšením bych o něm touto cestou řekla i nerozhodným lidem.

Jonáš Koštuřík, Třebom:
Fakt bezva věcička, tohle se zcela jen tak nesežene. Můžu to všem vřele doporučit, takový jsem sháněl na internetu velmi dlouho, ale vždycky měl nějakou chybu ? vyšší cena, špatná kvalita, nebo problémy s dodáním zásilky... Každopádně toto je prostě super, a jsem po všech směrech rád. Tenhle můžu rozhodně doporučit známým, kteří něco stejného hledají.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze

Klára R: děda je z dárku je nadšený

Štěpán V: je to fajné

Anna H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Adéla P: já jsem to prostě chtěla

Kateřina B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt