Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 3681 Kč
Naše cena: 2454 Kč Ověřit dostupnost

Čtvercové pískoviště s lavičkami. Vyrobené z borovicového dřeva (impregnované). Z laviček jednoduchým složením vytvoříte poklop pískoviště! Toto pískoviště zahrnuje zábavu pro nejmenší, posezení a zároveń praktické uzavírání.Technické údaje:výška výrobku: 20cmšířka výrobku: 118cmdélka výrobku: 118cmhmotnost: 15kgnosnost: 2x30kg na lavičkumateriál: borovicebarva: lakovanározměr balení: 122x75x13cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x PÍSKOVIŠTĚ s lavičkami

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Alena Fojtková, Stehlovice:
Vzhled je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si pořídit něco, co se mi zalíbí. Právě mě hodně oslovil. Jak se říká, první myšlenka, dobrá touha! Svým vzhledem i provedením se mi velmi líbí a jsem uspokojena. A ta suprová cena, to je příjemný dáreček.

Rozálie Šáchová, Číchov:
Nejpr jsem objednala pro svého manžela k svátku. Když jsem jen tak brouzdala po internetu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak nezaujal, ovšem děda byl přímo nadšený, když jej dostal. Tehdy jsem viděla, co tento opravdu umí, a velmi mě zaujal. Několikrát jsem jej tedy vyzkoušela, až jsem zamilovala se a musela si objednat další pro sebe.

Oliver Venclík, Bělá u Jevíčka:
Testovaná kvalita, bezva značka. jsem již v minulosti vlastnil, a tak jsem si ho objednal opět a zase mě uspokojil. Hi-tech vzhled, výběr z hodně materiálových variant, vzdušný a objemný tak akorát. Funguje jak otrok, takže za mě největší krása. Všichni v kanceláři mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho objednal. S eshopem a dodáním také jen výborná zkušenost.

Aneta Pfeilerová, Frymburk:
Koupila jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dvířka, jinak vám vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik vody je z jedné várky a co všechno jste si na prknech nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 105 hodnotících

Diskuze

Sára Č: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šimon H: tak jsem to dostala aje to super

Richard M: Přišlo to celkem rychle

Amálie M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kristýna K: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt