Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 779 Kč
Naše cena: 519 Kč Ověřit dostupnost

Kettlebell činka 8 kg s trojúhelníkovým madlem se používá pro rozvoj síly a dynamiky, a to jak jednotlivě tak i v páru. Naše široká nabídka zahrnuje kettlebell různých typů a hmotností pro široké použití. Zvolte si dle Vašich potřeb ten nejvhodnější a zkuste kettlebell cviky podle návodu. Mezi nejdůležitější cviky patří TGU(turecký vztyk), švih (swing), mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz (clean), tlak (press), trh (snatch). Činka 8 kg s kovovou rukojetí je unikátní jednoruční činka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního kovového materiálu doplněno rukojetí. Rukojeť zaručuje bezpečné a komfortní posilování. Spodní strana činky je mírně seříznutá pro větší stabilitu při odložení. Kovová činka 8 kg je vhodná pro všechny výkonnostní i věkové kategorie uživatelů a je určena především k rozvoji síly a dynamiky.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Michaela Miličová, Jablunkov:
je velmi pěkný a praktický. Velmi doporučuji. Cena odpovídá užitku. Neřekla bych však, že si dáte něco na víc, dostanete něco užitečnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto produktem tedy spokojená. Myslím, že se jedná o celkem skvělý produkt, který umí spoustu věcí a za tu cenu zvládne vše, co žádám.

Daniela Hospodářová, Rudolec:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Pořídila jsem u vás celkem drahý a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dobře vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím rodině.

Kristián Bujárek, Horská Kvilda:
Už párkrát jsem měl v plánu podobný produkt otestovat. Když jsem pak našel prodejce s , už nebylo nad čím neustále váhat. Skvělá komunikace ze strany prodejce, všechno realizovalo na chlup takovým způsobem, jak mělo. zanedlouho doručili a od té doby ho neustále k absolutní spokojenosti využívám. Má však malou chybičku: Nebudete se ho chtít vzdát ani na vteřinu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze

Vojtěch V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

František J: Jsem ráda, že to mám

Šárka V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Petra S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kateřina M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt