Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 846 Kč
Naše cena: 564 Kč Ověřit dostupnost

Vzpěračský pás kožený slouží ke zpevnění bederní páteře při zvedání břemen a při posilování.   Technické údaje:   kožený velikost XL délka pásu je 120 cm šířka pásu v nejširším místě se pohybuje okolo 10 cm Obsah balení:   1 x Vzpěračský pás 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Emma Samuelová, Volfartice:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho tedy zkusím. Bez výčitek musím potvrdit, že jsem byla velmi pěkně překvapená. Kamarádky, které u mě byly na skok se ihned tázaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

Daniela Hampová, Kbel:
Nestává se mi často, že bych nějaký na okamžitě pochválila. Nejsem zastáncem reklamy za každou cenu. Ale když jsem s ním opravdu spokojená, proč se o tom nerozepsat. Třeba pomůže i někomu jinému. Co já se něčeho takového nahledala, takže děvčata nemudrujte se a určitě vyzkoušejte. Navíc, doručení je zadarmo.

Šárka Hlosková, Svinaře:
Nakupovala jsem tento prvně. A i když jsem měla určité chmury, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost doručení, milá komunikace a personální přístup je bonusem a já jsem spokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem v tomto eshopu neobjednávala naposled. Chci jen a jen všem doporučit.

Filip Makovský, Hora Svatého Václava:
Než jsem nakoupil, tak jsem zavolal do eshopu zda skutečně mají na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za 3 dny mi doma zvonil pošťák. Perfektní rychlost doručení.

Tereza Lauterkrancová, Sejřek:
Jednoduše jsem potřebovala ve svém životě realizovat velkou změnu. se k tomu ukázal jako stvořený. A opravdu, s jeho pomocí je moje každodenní rutina teď podstatně lepší než kdykoliv předtím. I vás možná přepadne pocit, že byste se sebou prostě měli něco udělat? Ale nemáte k životní volbě obvykle dost motivace. Díky budou podobné pocity obratem matnou vzpomínkou. Zjistíte, že na lepší život je zapotřebí někdy velmi málo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze

Laura M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Zdeněk B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jonáš F: Přišlo to celkem rychle

Laura J: Je to dostatečné?

Jana F: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt