Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 542 Kč
Naše cena: 361 Kč Ověřit dostupnost

Kolečkové brusle roztahovací, 4 velikosti v jedné, 2 přezky, PU kolečka - transparentní, ložiska 608 Z. Na fotografii jsou zobrazeny brusle větší velikosti - brusle o velikosti 29-32 mají pouze 3 KOLEČKA! Určené pro malé děti. Brusle mají pevný skelet, který dobře drží nohu v kotníku. Tím se dítě snáz v začátcích naučí bruslit. K dispozici v barevném provedení - ( zleva ) STŘÍBRNO-ČERNÉ, STŘÍBRNO-MODRÉ a SVĚTLE-MODRÉ. Barvu bruslí prosíme specifikovat v poznámce objednávky! Brusle mají POUZE TŘI KOLEČKA!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Šimon Lancouch, Štěpánkovice:
Hledal jsem pro kamarády velmi kvalitní s ohledem na provoz a odolnost. Hlavní roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem objevil na tento obchod, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem potřeboval. Mimo bezpečnosti a nejlevnějších cen také milé a vstřícné jednání. dorazil poštou brzo a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo být všude.

Filip Kajš, Střelice:
Hledal jsem ho už dlouho, jenže pokaždé u toho bylo nějaké ale. Jednou to bylo příliš drahé, podruhé zase nenabízeli zakoupení on-line, potřetí mě nepřesvědčily recenze objednávajících. To se mě u nestalo. Všechno funguje na jedničku a já jsem spokojený, že už ho konečně mohu zcela využít.

Filip Krsička, Horní Břečkov:
Navzdory tomu eshop nabízel vskutku pestrou nabídku , zažil jsem zklamání, když přivezl kurýr. Co se týče dovážky, vše na výbornou. Ovšem prodávající mi neuměl objasnit, proč přišel jiný typ. Šlamastika byla vyřešena za více než měsíce, což je podle mě jediný zápor tohoto e-shopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze

Amálie J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Miroslav S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eliška K: dobré

Aleš Z: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kristián G: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt