Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 6104 Kč
Naše cena: 4069 Kč Ověřit dostupnost

Bytelná lavice vyrobena v kombinaci železné kostry a borovicového dřeva. Dřevo je přírodní Příjemné posezení do zahradči parků.Technické údaje:šířka výrobku: 150cmhmotnost: 30kgnosnost: 250kgmateriál: borovice + kovbarva: přírodnímateriál balení: kartonvýška výrobku: 84,5cmhloubka výrobku: 73cmObsah balení:1x ROYAL parková lavice 150cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sabina Lencová, Trnávka:
mame radi od mala (drive jsme meli podobné, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere překvapivě - jak malý objevilo - se v urcitych pripadech daji i s kombinovat :)), dítě si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude prijat s nadsenim.

Kryštof Német, Synalov:
Přál jsem si udělat radost ženě k svátku. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a nalezený je báječný. Manželka byla překvapená. Překvapivě jsem ještě ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco koupím, vše proběhlo naprosto hladce, až jsem byl sám šokovaný.

Marie Dočkalová, Rybníček:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Gabriela Paletářová, Čížov:
S jsem vskutku spokojena. Naprosto splnil veškerá očekávání a stejně tak byl stejný jako na fotografii z internetového obchodu. Již podle ilustračních fotografií jsem bezpečně věděla, co si objednávám a naštvaná jsem tak nebyla. Od té doby, co ho mám doma, se můj život vskutku velmi zjednodušil. Ostatním můžu bez debat doporučit jeho pořízení. Zbavíte se jeho prostřednictvím celá řady problémů.

Tereza Hátlová, Malíkov:
jsou výborné a kvalitní zboží. Zatím mám výborné zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem známým. Budu objednávat menší číslo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze

Filip R: je to fajné

Kateřina H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Ema P: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Radek Š: Přišlo to celkem rychle

Michaela M: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt