Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 747 Kč
Naše cena: 498 Kč Ověřit dostupnost

Karimatka samonafukovací Technické údaje: balení v široké slabé roli stačí povolit ventil a karimatka se sama nafoukne je možné napomoci rychlejšímu nafouknutí ústy, popřípadě tím lze docílit větší tuhosti karimatky karimatku lze přeložit napůl a srolovat pro úsporu místa tloušťka 2,5 cm rozměr 188 x 56 cm hmotnost 1,05 kg rozměr obalu - 57 cm délka, průměr 12 cm vhodná na kempování proti gumotextilním lehátků má velkou výhodu ve skladnosti a nízké hmotnosti, proti klasické karimatce má výhodu v pohodlném ležení a v trvanlivosti

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Ondřej Kranda, Bystré:
Za mě doporučuji a pravděpodobně se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

Václav Donner, Grymov:
Jedná se o malinko levnější model. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si zakoupil, tak jej snad využiji. Za tu hodnotu je trochu rychlejší, ale přesto funguje skvěle a doufám, že se nám doma ještě užije. Pokud bych objednával znova, vzal bych jednodušší variantu, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

Antonín Blahut, Zadní Třebaň:
Když jsem kupoval , neměl jsem určitou představu. Důraz jsem kladl hlavně na zpracování, použití a termín zaslání. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až nadšen etickým a klidným jednáním. Jsem opravdu nadšený a jistě tento doporučím známým. Skvělý e-shop, jsem uspokojený.

Viktor Skyva, Běleč nad Orlicí:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel donese z eshopu . Byl jsem příjemně překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem doma.

Oliver Hampl, Chmelná:
Přál jsem si udělat radost dceři k výročí. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný je skvělý. Manželka byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Jistě u vás opět v budoucnu něco koupím, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám šokovaný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze

Alžběta Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Barbora F: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Zdeněk M: funkční výrobek

Denis P: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michaela Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt