Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 4049 Kč
Naše cena: 2699 Kč Ověřit dostupnost

Zahradní lehátko je vyrobeno z hliníkuse síťovinovým výpletem, pro příjemný odpočinek na vaší zahradě či u bazénu. Barva hnědá - nabízíme i v dalších barvách.Technické údaje:výška výrobku (výška sedu od země): 30cmvýška výrobku (max. výška opěradla): 92cmšířka výrobku: 66,5cmdélka výrobku: 194cmhmotnost: 7kgnosnost: 100kgmateriál: hliníkové lehátko polohovací s textilií 2x1barva: hnědáObsah balení:1x Lehátko ZWC-78 - hnědé

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Šimon Cahyna, Klecany:
S milenkou jsme poptávali kvalitní do naší zahrady. Hledali jsme spolehlivý , který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme kvalitní a milé jednání.

Kristýna Jodasová, Klenová:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před měsícem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej nafurt domů. Mám z něj radost. Člověka zahřeje, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i kamarádkám.

Michal Birner, Jenčice:
Dopředu bych podotkl, že jsem šetřivý typ, podle některých asi až moc. Tudíž než si něco koupím, pečlivě si vše zkontroluji. Nešokuje vás proto určitě, že jsem si pečlivě prolustroval na internetu a přečetl si zkušenosti. Nechápal jsem, že byly z většiny pozitivní. Trochu mě to znepokojilo, ovšem poté jsem si přesto koupil. No a nemůžu jinak, než k těm pozitivním hodnocením přidat ještě jednu svou zkušenost. Byla to vskutku velice chytrá koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze

Kateřina C: dobré

Radim B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Marie V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Zuzana B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Daniel M: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt