Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 378 Kč
Naše cena: 252 Kč Ověřit dostupnost

Podstavec pod květináč - kruhový.Technické údaje:výška výrobku: 8cmšířka výrobku: ø30cmhloubka výrobku: ø30cmhmotnost výrobku: 2kgmateriál: borovicebarva: přírodníObsah balení:1x Podstavec pod květináč ø30cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Hana Švajgrová, Újezd u Boskovic:
Chci se přiznat, že jsem v dříve asi dvakrát vyzkoušela stejný výrobek jako je . Nabídka konkurenčních výrobců ale nebyla úplně jasná a přišlo mi, že propagují něco, co nemohou splnit. S nákupem jsem teda moc spokojená nebyla. Dokonce chyběl český návod, druhý výrobce by docela problémový (špatná komunikace, složitá reklamace zboží). V případě mě ale oslovila už jeho prezentace a milost obchodníka. Z počátku jsem se na dotazovala a moje otázky byly dostatečně zodpovězeny, i když jsem si zatím vůbec nic nezakoupila. Tento přístup mě k objednávce motivoval a musím napsat, že jsem nakonec našla spolehlivého dodavatele a také kvalitní výrobek, který chci všem poradit.

Lucie Požárová, Starý Vestec:
Hodně dobrá věc, nalákala mě na koupi rada mojí staré známé. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Zakoupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v eshopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám u sebe a spokojenost, klídek.

Eva Brucknerová, Kunějovice:
Jsem uspokojená, vše bylo rychlé, od objednání do dodání a v blízké době si objednám ještě jednu , do knaceláře. Ta první byla na zahradu. Vyhovuje mi její výška .Ještě jednou děkuji Pěkný den

Nikolas Halady, Žatčany:
, zakoupený ve Vašem eshopu je jeden z nejlepších, které jsem měl možnost otestovat a porovnával jsem s nejméně šesti jinými. Nejdříve jsem chtěl objednat podobný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a negativa rozhodl jsem se koupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že koupit ve Vašem eshopu byla úžasná volba. Děkuji také za příjemné a ochotné jednání.

Sofie Lecnarová, Leskovice:
Opravdu pohodlná věc, neočekávala bych nikdy, že se mi při mém rozpoložení podaří tak výhodný nákup. Za nízkou cenu si koupit , který je již na první pocit spolehlivý, dobře fungující, a taky hezky vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo objednat za tak skvělou cenu a s možností levného doručení až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu pozítří něco hledat, budu objednávat opět u vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze

Kristián Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kristýna A: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Julie B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Linda M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Ondřej H: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt