Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 202, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení:svršek/ pata / podešev: tmavě šedá - červená/černá, černá/sv.šedá/černá, vel. 35.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Valerie Hobíková, Oponešice:
je hodně hezký a šikovný. Velmi doporučuji. Cena odpovídá užitku. Neřekla bych však, že si si připlatíte, dostanete něco lepšího. Pokud ano, já jsem s tímto kusem proto spokojená. Myslím, že se jedná o celkem skvělý výrobek, který umí hodně věcí a za tu cenu zvládne vše, co chci.

Julie Tuschlová, Břehy:
Tento je absolutně TOP. V minulosti jsem jej kupovala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal existovat. Jedině u vás jsem dostala hdně delší záruku, skvělý návod a také možnost zdarma porady. Jsem totálně spokojená a velmi si vážím takto vstřícného jednání.

Dominika Hanselová, Dubovice:
Skvělý , díky kterému stíhám své každodenní starosti zcela s přehledem. Luxusní, šikovný, ale také i moderní a trendy. V obchodu je prodáván v mnoha barvách, které uspokojí i ty nejnáročnější lidi. Velkým kladem je cena, která pomáhá jeho pořízení široké veřejnosti. je zároveň i ideálním dárkem k narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost.

Kamila Rivolová, Zábřezí-Řečice:
Řeknu Vám, že k nákupům přes net jsem hodně nedůvěřivá, a proto jsem si i tento eshop nejdříve vyzkoušela a zavolala tam. Musím napsat, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi milá a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do čtyř dnů od objednání. Proto jsem si tento produkt objednala a na doručení jsem nečekala ani dva dni. došel v dobrém stavu. Používám ho celkem pravidelně a neměnila bych.

Štěpán Zoch, Nová Ves v Horách:
Ze srovnání s podobnými produkty jako je mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled nejlíp. Dlouho jsem proto nečekal a pořídil. Balení, doba dodání i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš eshop proto doporučuji všem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze

Kristýna S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Veronika F: Ideální k osmnáctinám :)

Sára B: já jsem to prostě chtěla

Amálie L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Lukáš P: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt