Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty SKOL 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella.  Technické údaje:   Rekreační boty SKOL 408 Měkká vnitřní výstelka PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 46.Barvu specifikovat v poznámce Obsah balení:   1 x Boty

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

František Banda, Prosetín:
Dělali jsme si s kolegama legraci, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet očekávanou sílu. Klasicky jsme se špičkovali, až jeden kolega trochu zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal skutečně. Já už o sebe v tomto směru pečuji delší dobu, takže jsem mu ho jenom mohl doporučit. Dneska mi posílal e-mail, že děkuje, už má doma také a pochválila ho i sousedka.

Alžběta Minksová, Trboušany:
Zakoupila jsem si u vás a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou mnohokrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Jana Zvelebilová, Petrohrad:
Za svůj léta používaný , na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, protože původní již není k dostání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho okamžitě zakoupila, protože i cenově je pro mne dostupný. Moje volba byla po všech ohledech správná a počítám i do budoucna.

Nikola Moličová, Maršov u Úpice:
Jako ženská vnímám hlavně pocit, který mě okamžitě oslovil a právě proto jsem dala přednost. A hodilo se, protože jsem více než ráda. Dennodenní používání se dosud nijak neprojevilo, jednoduše jde jasně o kvalitní věc. Pokud také zvažujete koupi, určitě nebudete litovat. Mile mě oslovilo jednání obchodu – jasně na výši.

Jaroslav Meder, Horšice:
Nejdřív jsem přemýšlel na podobným typem, nakonec vybral jsem z mnoha důvodů tento . Je pěkně skladovatelný. Po materiálové stránce skoro dokonalý. Moje paní hodnotí hezký vzhled a milou vůni. Vypadá to, že si tuhle fajnovou věcičku budou doma často brát.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze

Klára S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikol S: dobré

Daniel H: Přišlo to celkem rychle

Jonáš K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Zdeněk Š: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt