Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 564 Kč
Naše cena: 376 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 32GB Class4Kapacita - 32 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 32GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Patrik Fitzek, Postřižín:
Koupeno ze zkušenosti pro ten bružura ! - doporučuji snad ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky dvě hodiny potrvá. Proč všichni všude nahradí ty PVC - hned při montáži 1 úchyt na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až nevydrží ty dotahovače nebo úchyty středu?

Jáchym Schleiss, Libřice:
Všem bych doporučil, aby se drželi záznamů v popisu . Myslím, že případná hanící hodnocení mohou v více případech pocházet z nesprávného používání. Tuto zkušenost měl náš kamarád, který nás od nákupu varoval. Jsem moc rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  objednal. Mám ho už sedmý týden a celkem mu nemohu cokoliv vytknout.

Richard Seitl, Petrov:
Ve své práci potřebuji vypadat hodně dobře, protože se každý den vídám s klienty. Mojim cílem je získat první dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomhle ohledu mi moc pomohl. Cítím se zásadně víc sebejistě a také tak hovořím. Díky němu jsem udělal krok tím správným směrem. Vše se mi daří a on má na tom nemalý podíl. Jsem spokojený jako už dlouho nebyl.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 74 hodnotících

Diskuze

Patrik V: 110 % spokojenost

Petra M: Ideální k osmnáctinám :)

Jana S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Matouš O: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Aneta V: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt