Každý expert Vám doporučí . Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1436 Kč
Naše cena: 957 Kč Ověřit dostupnost

Obrazový válec Safeprint 42102802 kompatibilní černý pro OKI B410/B430/B440 (25000str./5%)Kompatibilní tonerová kazeta SAFEPRINT pro OKI B410/B430/B440 (42102802/drum/25000K) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní tonery Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: OKI Barva náplně: Černá Náplně a tonery: Alternativní válce Počet výtisků při 5% pokrytí: 25000

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Vít Zábran, Myslkovice:
Patřím k chlapům, kteří neumí vybírat dárky. Často mě nenapadne nic pořádného, čím bych potěšil. A často mě to dost mrzí. Teď, co jsem poznal , je to ale zcela jiné. Už jsem ho jako dárek koupil asi šesti lidem a všichni byli hodně spokojení jako já. K tomu hodně překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Anna Kocajová, Břest:
mi doporučila kamarádka jako šikovný prostředek, který skvěle užívá a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce báječná věc na trhu hodně lehce koupitelná. Nepotřebovala jsem nic těžko shánět. Stačilo podívat na webové stránky prodejce a ochotní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali vše přesně dle mého přání. Dokonce i doma si všimli, jak jsem výkonná a rychlá.

Karolína Zavičáková, Tutleky:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Perfektní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila korunky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím pozítří taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se na zahradu hodí vždy.

Valerie Klečková, Kubova Huť:
Nejdřív jsem objednala pro svého syna k svátku. Když jsem jen tak brouzdala po webu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak nezaujal, ovšem děda byl zcela nadšený, když jej dostal. Tenkrát jsem viděla, co tenhle opravdu dělá, a velmi mě zaujal. Párkrát jsem jej tedy otestovala, až jsem neodolala a chtěla si koupit více kusů i pro sebe.

Veronika Babilonová, Kvíčovice:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O kvalitách vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Nedávno tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej na pořád domů. Mám z něj radost. Člověka zahřeje, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze

Antonín J: Celkem jsem spokojený.

Pavel K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Filip B: Jsem ráda, že to mám

Adéla Š: děda je z dárku je nadšený

Vojtěch C: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt