8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g

8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g

8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g

Každý expert Vám doporučí 8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 630 Kč
Naše cena: 420 Kč Ověřit dostupnost

Klasické bramborové chipsy paprikové, původem ze Španělska, představují díky své originální svěže paprikové chuti lahodnou křupavou bramborovou klasiku prvotřídní kvality a zdravé chuti, ideální pro jedinečné bramborové potěšení paprikové příchuti kdykoliv během dne jako malý svačinkový pamlsek anebo příloha na každou správnou oslavu.Složení: Brambory*, palmový olej*, červená paprika-směs (5,5%) (paprika*, cibule*, česnek*, rajčata*, maltodextrin*, třtinový cukr*,výtažek z kvasnic, sůl).*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2287 kJ (550 kcal) na 100 g. Sacharidy: 48 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 17 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.5 g, Bílkoviny: 5.5 g, Sůl: 0.8 g

3 důvody proč prodáváme 8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g

Viktor Grau, Krásná:
Dospěl jsem k názoru, že některé produkty reklamu nemusí mít. Mezi takové patří i tato 8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g, který je zcela sobě reklamou. Nepotřeboval jsem dlouhé domlouvání, že si ho mám pořídit. Stačilo ho jenom vyzkoušet a věděl jsem, že je to ten pravý 8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g pro mě. A nejen pro mě. Vzhledem k jejích příjemným způsobům jsem byl nucen objednat další zařízení, protože o ni povstal velký zájem i u ostatních členů rodiny. Na objemnější množství 8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g jsem dokonce získal množstevní slevu.

Hana Najdková, Šestajovice:
Pořídila jsem si u vás 8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem požadovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti dodání, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou velcekrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi pedantky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Zdeněk Bohman, Strání:
Nejdříve mě upoutal pěkný webdesign internetového obchodu. Profesionálně byla udělána nabídka, snímky produktů, popisy, zkušenosti. Bohužel jsem si nebyl jistý s volbou 8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g, tak jsem kontaktoval eshop. Instruktáž byla rychlá, pohodová. Bonusem byl poukaz na identický 8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g za jinou cenu. E-shop opravdu doporučuji jak kvůli nabídce, tak dopravě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení 8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g

Matěj V: funkční výrobek

Kamila K: Je to dostatečné?

Eva L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Veronika Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Eva Š: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 8 x Mayka Bio Brambůrky paprikové, 70g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt