8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g

8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g

8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g

Každý expert Vám doporučí 8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 630 Kč
Naše cena: 420 Kč Ověřit dostupnost

Klasické bramborové chipsy přírodní, s nízkým obsahem soli, původem ze Španělska, představují díky své originální svěže bramborové zemité chuti lahodnou křupavou bramborovou klasiku prvotřídní kvality a zdravé chuti, ideální pro jedinečné bramborové potěšení kdykoliv během dne jako malý svačinkový pamlsek anebo příloha na každou správnou oslavu.Složení: Brambory*, palmový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2287 kJ (550 kcal) na 100 g. Sacharidy: 48 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 17 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.5 g, Bílkoviny: 5.5 g, Sůl: 0.8 g

3 důvody proč prodáváme 8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g

Aleš Sattler, Křenovy:
Nejlepší 8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g co jsem kdy měl, perfektní VELKÁ SPOKOJENOST!!

Aleš Zonek, Chlebičov:
Koupí 8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g jsem si nebyl docela jist, ale nakonec jsem spokojen. Považuji se za náročného zákazníka, přesto požaduji kvalitu a za stanovenou cenu pořádný výkon. Tento e-shop a jeho produkty mě příjemně překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle popisků a recenzí. Udělalo mi radost i designové provedení, které je efektivní a pěkné. jistě v nejbližší době pořídím další modely.

David Čapák, Duchcov:
Doporučil mi ho kolega. Prý 8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g používal už dlouho a reálně mu pomohl. Chvíli jsem váhal, jestli se mi to hodí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou čas už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi někde stát frontu, proto jsem si ho objednal přes webový formulář a nechal si ho pohodlně zaslat až pod nos. A musím říci, že tedy udělal jsem dobře.

Matouš Havlan, Velešín:
Dělali jsme si s klukama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet potřebnou sílu. Standardně jsme se špičkovali, až jeden kolega hodně zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal skutečně. Já už o sebe v tomto směru pečuji delší čas, takže jsem mu ho jenom mohl schválit. Včera mi poslal e-mail, že děkuje, už 8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g má doma také a pochválila ho i babička.

Tadeáš Rychtařík, Pržno:
Není mnoho takových výrobků jako právě 8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že toto je přesně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době rozhodně není nadbytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. 8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g dělá vše, co jsem očekával, snad ještě víc, předčil má poměrně přemrštěná očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o zakoupení přemýšlíte. Speciálně je třeba zmínit vstřícnost ze strany obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze 8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g

Petra K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jáchym K: tak jsem to dostala aje to super

Sára M: Je to dostatečné?

Tereza T: děda je z dárku je nadšený

Viktorie L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 8 x Mayka Bio Brambůrky Natur, 70g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt