6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

Každý expert Vám doporučí 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1175 Kč
Naše cena: 783 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkové vločky vyrobené ze zemních mandlí, což jsou podzemní hlízy šáchoru jedlého, představují zcela unikátní produkt, který díky svému vysokému obsahu vlákniny a různých vitamínů a také své originální chuti lehce podobné běžným mandlím představuje jedinečnou alternativu běžným vločkám nejen pro celialiky. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Zemní mandle (šáchor)* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2080 kJ (497 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.6 g, (z toho cukr: 21.8 g), Tuky: 24.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 4.6 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

Viktorie Rűckerová, Černíč:
Tento 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g určitě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si objednala rovnou čtyři kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Vzhled i velikost odpovídá obrázkům a s kontaktováním eshopu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Pracuji s nimi střídavě a pořád vypadají dva jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i nadále a objednám další, bude-li potřeba. Což si nemyslím, protože dosud pracují 100%.

Julie Gaubová, Slavětín:
Na eshopu jsem si pořídila 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g, který v normálním obchodě stojí více jak několik Kč. I když jsem byla upozorněna mým mužem, že drahé produkty není příliš chytré objednávat přes internet, rozhodla jsem se učinit muži hezký den (sobě taky), a tak jsem si jej pořídila. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dobou doručení. Vřele doporučuji tento e-shop.

Vít Salajka, Dřevohostice:
Dělali jsme si s klukama legraci, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet potřebnou sílu. Klasicky jsme se špičkovali, až nějakej kluk hodně zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomto směru dbám delší čas, proto jsem mu ho přece mohl doporučit. Předevčírem mi posílal e-mail, že děkuje, už 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g má v koupelně taky a pochválila ho i maminka.

Sofie Čabanová, Jevany:
Byla jsem zpočátku skeptická, a protože nerada objednávám přes net. Byla jsem se na 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g kouknout v klasickém krámě. Otestovala jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého skvělého pomocníka můžu mít doma. Nečekala jsem, sedla jsem k internetu a za výhodnou cenu jej pořídila. Mám ho doma šest dní a nemůžu si ho vynachválit. Musím se naučit jej zvládat, ale vzhlíží to lehce, tak asi nebude problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 10. 2017.

Hodnocení 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

Oliver M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sabina F: nemá chybu

Aneta K: děda je z dárku je nadšený

Ondřej K: je to fajné

David F: 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt