6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

Každý expert Vám doporučí 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1175 Kč
Naše cena: 783 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkové vločky vyrobené ze zemních mandlí, což jsou podzemní hlízy šáchoru jedlého, představují zcela unikátní produkt, který díky svému vysokému obsahu vlákniny a různých vitamínů a také své originální chuti lehce podobné běžným mandlím představuje jedinečnou alternativu běžným vločkám nejen pro celialiky. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Zemní mandle (šáchor)* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2080 kJ (497 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.6 g, (z toho cukr: 21.8 g), Tuky: 24.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 4.6 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

Zdeněk Kodys, Strukov:
Na tento produkt jsem narazil náhodou a oslovil mne jak cenou, tak napsanými parametry. Do tří dnů po objednání jsem ho měl v garáži a od té chvíle ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g, který dělá spolehlivě svůj účel. Hodnotím hlavně jeho dostupnost a způsob vyhotovení. V tomto obchodě neobjednávám poprvé, takže za mě dobrá volba.

Lukáš Pernet, Otovice:
Byla to perfektní nabídka. Podobné věci sleduji na webu a v reklamách už dlouho, ale takhle dobrou cenu jsem u 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g opravdu nikde neviděl. Věděl jsem, že je výrobek hodně kvalitní, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchto super podmínek ztratit. nemeškal jsem ani sekundu a udělal jsem vhodně. Už dlouho mi nic neudělalo takovou spokojenost.

Linda Štrauchová, Ždánice:
K 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g můžu jen dodat, že jeho vlastnosti jsou naprosto bezkonkurenční. K prodeji je v více příchutích, které lze koupit v normálním krámě. Snoubí v sobě perfektní chuť s jemným a zároveň účinným vlivem na mé zdraví. Tyto účinky si pochvaluji nejen já, ale i můj manžel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

Ema Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Anna M: Je to dostatečné?

Dominika Č: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Pavel F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kristýna L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt